ZUNO recenze

Spolehlivá bankovní půjčka s výhodami od ZUNO Bank

Zuno končí svou činnost v Česku a na Slovensku (podrobnosti). Doporučujeme alternativu: Equa Bank Minutová půjčka

Náhled webové prezentace www.zuno.cz

ZUNO recenze

ZUNO (www.zuno.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností ZUNO Bank AG (se sídlem na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 15 000 Kč až 500 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 6 let. ZUNO půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 4,9 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: ZUNO půjčka
Poskytovatel: ZUNO BANK AG
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 15 000 Kč – 500 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 měsíců – 6 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 4,9 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka ZUNO je bez ručitele

Půjčka ZUNO je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost ZUNO Bank AG totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky ZUNO

  • vysoký úvěrový limit – až 500 000 Kč na cokoliv
  • žádné administrativní poplatky za poskytnutí půjčky
  • výhody za řádné splácení (1 měsíc v roce bez splátky)
  • nízká úroková sazba od 4,9 % ročně
  • sami si zvolíte datum splátky

A nevýhody?

  • nutnost mít vlastní bankovní účet u Zuno
  • nízká schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky ZUNO je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

ZUNO půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

ZUNO půjčka
0 80 out of 100 with 28 ratings