Časté otázky a odpovědi

Naše odpovědi na všechny často kladené otázky

Kdo je provozovatelem webu OKfin.cz?
Portál provozuje společnost QuickLEADS s.r.o., další podrobnosti a kontaktní údaje naleznete zde.
Jak to celé funguje?
Jednoduše, tyto stránky fungují jako katalog a srovnávač finančních (půjčky, hypotéky apod.) a pojišťovacích produktů (např. povinné ručení). Každý návštěvník si tak může porovnat všechny prezentované produkty a v případě zájmu i nezávazně kontaktovat poskytovatele daného produktu. Provozovatel webu poskytuje tyto služby zdarma a nevystupuje ani nezastává roli poskytovatele nebo zprostředkovatele žádného produktu. Společnost nemá oprávnění uzavírat s návštěvníky žádné smlouvy.
Jak je financován provoz tohoto webu?
Provozovatel webu dostává (v případě uzavřené smlouvy) smluvenou provizi za vytipovaného zájemce o daný produkt. Dalším zdrojem příjmu je reklama třetích stran.
Podle čeho jsou řazeny produkty v kategoriích?
Všechny prezentované produkty jsou primárně řazeny podle abecedy, tím zaručujeme, že žádný z produktů není cíleně upřednostněn a zvýhodněn. Návštěvník si nicméně může provést řazení a porovnání produktů podle vlastních priorit (například u úvěrů podle výše RPSN, celkové půjčované částky či maximální doby splatnosti).
Jsou informace na webu aktuální?
Pracujeme usilovně na tom, aby vždy byly. Veškeré parametry proto pravidelně ručně procházíme a kontrolujeme. Při nejlepší vůli ale nemůžeme vždy 100% zaručit, že data nebudou osahovat neaktuální či chybný údaj. Některé informace navíc mají pouze ilustrativní charakter. Aktuální data vždy najdete na cílových stránkách partnera.
Jakou mám jistotu, že neobjednám špatný produkt (úvěr, pojištění, …)?
V našem katalogu jsou pouze banky, pojišťovny a nebankovní společnosti, které mají platnou licenci vydávanou Českou národní bankou a splňuji tak bez výhrad všechny přísné, zákonem dané, podmínky. U těchto společností máte jistotu, že sjednáváte úvěr či pojištění podle zákona. Produkt tak můžete reklamovat či se rovnou obrátit na Finančního arbitra, stejně tak jako na orgán přímého dohledu, kterým je Česká národní banka.
Jsou moje data v bezpečí?
Ano, naprosto. Veškerá komunikace mezi vámi a serverem je šifrována. Provozovatel neukládá žádné údaje, které vyplníte (putují přímo poskytovateli daného produktu).
Co když nejsem spokojen s tímto webem?
Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět. Rovněž na nás napsat recenzi na Trustpilot.com.

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku?
Kontaktujte nás