Nejvýhodnější online pojištění

Sjednejte si kvalitní pojištění přes internet a ušetříte – stačí vám pár minut!

Nejnovější články v kategorii pojištění

Aktuality ze světa pojištění majetku i vašeho života

Pojištění přes internet

Doba, kdy jste museli kvůli uzavření pojištění na pobočku pojišťovny je naštěstí už dávno pryč. Online pojištění je dnes naprosto běžné u mnoha produktů. Uzavřít dnes můžete pojištění nejen pro cesty do zahraničí, ale třeba i povinné ručení či havarijní pojištění pro váš vůz. To Veškeré může je otázkou pouze několika minut. Stačí vyplnit poptávku (vyplnit několik základních informací), porovnat si nabídky jednotlivých pojišťoven a zvolené pojištění následně zaplatit bankovním převodem, případně platební kartou. Veškeré potřebné dokumenty (např. potvrzení o cestovním pojištění, zelená karta od povinného ručení) si následně pouze vytisknete, originál vám hned druhý den přijde poštou.

Srovnání nabídek online pojištění na jednom místě

Náš srovnávač OKfin.cz agreguje nabídku jednotlivých pojišťoven na jedno místo. Nemusíte tak procházet jednotlivé weby pojišťoven a vyhledávat produkty ručně, vše za vás automaticky kalkulačka pro výpočet pojištění dodávaná licencovanými zprostředkovateli pojištění. Na vás tak pouze zůstává vybrat si tu nejlepší nabídku. Veškeré parametry jednotlivých produktů průběžně automaticky i ručně aktualizujeme s cílem, abyste vždy měli k plně dispozici maximum aktuálních informací, potřebných ke správnému výběru.

Pojistíme vás, váš dům, auto i celou rodinu

V současné době si na našich stránkách www.okfin.cz můžete, díky externím zprostředkovatelům, nezávazně porovnat pojištění nemovitosti a domácnosti. Vybrat si nejlevnější povinné ručení 2024 pro vaše vozidlo, uzavřít kvalitní havarijní pojištění či nebo sjednat komplexní cestovní pojištění na letní nebo zimní dovolenou ještě během balení na cestu. Je to jednoduché, náš srovnávač pojištění je rychlý, dobře použitelný i na mobilních telefonech a komunikace mezi vámi a našimi stránkami je šifrována, o žádné zadné údaje se tak nemusíte obávat.