Tesco letákyLogo

Akční leták Tesco na 04. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Tesco

Zobrazit všechny letáky


Tesco leták

Obchodní řetězec Tesco je ideálním místem pro nákup potravin a přidruženého sortimentu. Tato diskontní obchodní síť se v České republice objevila v roce 1996 a od té doby zde byla vybudována řada prodejen. Ještě, než vyrazíte do některé z nich, přečtěte si Tesco leták, který vám možná ušetří spoustu peněz.

Tesco leták na internetu

Tesco leták se objevuje v poštovních schránkách mnohých z nás. Pokud se však nechcete spoléhat na roznašeče letáků, přečtěte si zde jeho elektronickou verzi. Tesco leták online tu prezentujeme jednou týdně. Přesně s takovou pravidelností totiž vychází. Aktuální vydání je platné od středy do úterý. Vybírat si mimochodem můžete z různých letáků Tesco, které jsou primárně určeny pro vybrané supermarkety a hypermarkety.

Kvalita v podobě privátních značek

Když otevřete Tesco leták online, neuniknou vaší pozornosti produkty libovolného charakteru. Narazit můžete i na řadu prémiových a specifických značek. Patří mezi ně například oblečení F&F, privátní značky Tesco Value, Tesco Finest a mnohé jiné. Je pravdou, že Tesco letáky zahrnují opravdu široký sortiment, nejenom potraviny. Zkrátka od všeho kousek. Vše, co je možné zakoupit v těchto proslulých řetězcích.

Od Tesca můžete čekat mnohé navíc

Obchodní řetězce Tesco, to nejsou jen běžné prodejny, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici jsou i mobilní služby nebo internetový obchod. Mnohé zákazníky nadchne karta Tesco Clubcard, s níž budete sbírat body a ušetříte další peníze. Když takový nákup spojíte s Tesco letáky, pak mohou slevy dosahovat vysokých částek. Ať už dostanete chuť na jakékoliv jídlo nebo budete potřebovat něco z produktového portfolia Tesco, nahlédněte nejprve do letáku. Přečtěte si aktuální Tesco leták online a dejte přednost výhodnějším cenám.