Bauhaus letákyLogo

Akční leták Bauhaus na 05. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Bauhaus

Zobrazit všechny letáky


Bauhaus leták

Společnost Bauhaus vám přináší jedinečnou příležitost, nakoupit si potřebné nástroje pro dům, stavbu a zahradu. A to už od roku 1993. Od té doby vyrostly obchodní domy Bauhaus v několika velkých městech – Praha, České Budějovice, Brno nebo Liberec. Pokud chcete být informováni o novinkách a máte to do obchodu daleko, využijte Bauhaus leták. Pak vám nic neunikne.

Bauhaus leták a katalog

Bauhaus leták chodí v papírové podobě pouze těm, kdo bydlí v blízkosti prodejního místa. Pokud mezi takové lidi nepatříte, spolehněte se na Bauhaus leták online. Ten naleznete právě na tomto místě. K dispozici vám bude jednou měsíčně a jeho celková platnost? Ta bude po dobu celého měsíce. A to není vše. V elektronické podobě máte k dispozici také Bauhaus katalog. Jde o speciální tematicky založené čtení, které je plné slev a zvýhodněných cen týkajících se zahradní techniky, obkladů a dlažby, nářadí a ostatních odvětví.

Komplexní služby Bauhaus

Aktuální leták Bauhaus online se vám stane vstupní branou k neomezenému nakupování sortimentu určeného pro dům a zahradu. K dispozici vám budou rozsáhlá zahradní centra, kde si na své přijde doopravdy každý. Kromě toho máte možnost využít nejrůznějších služeb. Mezi ně patří míchání barev, rozvoz zboží, montáže a podobně. Stačí si jen přečíst Bauhaus leták a zvolit ten správný produkt. U švýcarského obchodního řetězce Bauhaus máte jistotu v kvalitě nabízených výrobků. Dokazují to značky Stabilit, Fardol, Kingstone, Herkules a řada těch privátních. Právě s nimi vám půjde práce kolem domu a zahrady pěkně od ruky. Nenechte si ujít už žádný papírový leták od Bauhausu a vydejte se mnohem dostupnější cestou. Tou se vám stane Bauhaus leták online, který si přečtete právě zde.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.