Bauhaus letákyLogo

Akční leták Bauhaus na 21. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Bauhaus

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Bauhaus leták

Společnost Bauhaus vám přináší jedinečnou příležitost, nakoupit si potřebné nástroje pro dům, stavbu a zahradu. A to už od roku 1993. Od té doby vyrostly obchodní domy Bauhaus v několika velkých městech – Praha, České Budějovice, Brno nebo Liberec. Pokud chcete být informováni o novinkách a máte to do obchodu daleko, využijte Bauhaus leták. Pak vám nic neunikne.

Bauhaus leták a katalog

Bauhaus leták chodí v papírové podobě pouze těm, kdo bydlí v blízkosti prodejního místa. Pokud mezi takové lidi nepatříte, spolehněte se na Bauhaus leták online. Ten naleznete právě na tomto místě. K dispozici vám bude jednou měsíčně a jeho celková platnost? Ta bude po dobu celého měsíce. A to není vše. V elektronické podobě máte k dispozici také Bauhaus katalog. Jde o speciální tematicky založené čtení, které je plné slev a zvýhodněných cen týkajících se zahradní techniky, obkladů a dlažby, nářadí a ostatních odvětví.

Komplexní služby Bauhaus

Aktuální leták Bauhaus online se vám stane vstupní branou k neomezenému nakupování sortimentu určeného pro dům a zahradu. K dispozici vám budou rozsáhlá zahradní centra, kde si na své přijde doopravdy každý. Kromě toho máte možnost využít nejrůznějších služeb. Mezi ně patří míchání barev, rozvoz zboží, montáže a podobně. Stačí si jen přečíst Bauhaus leták a zvolit ten správný produkt. U švýcarského obchodního řetězce Bauhaus máte jistotu v kvalitě nabízených výrobků. Dokazují to značky Stabilit, Fardol, Kingstone, Herkules a řada těch privátních. Právě s nimi vám půjde práce kolem domu a zahrady pěkně od ruky. Nenechte si ujít už žádný papírový leták od Bauhausu a vydejte se mnohem dostupnější cestou. Tou se vám stane Bauhaus leták online, který si přečtete právě zde.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.