Globus letákyLogo

Akční leták Globus na 03. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Globus

Zobrazit všechny letáky


Globus leták

Nakupujte potraviny, hračky, elektroniku a domácí potřeby na jednom jediném místě. K tomu vám poslouží hypermarkety Globus, kterých se na území České republiky nachází hned patnáct. Jde o specializované obchody původem z Německa, v nichž najdete od každého něco.

Globus leták online

Vzhledem k omezenějšímu množství hypermarketů je zřejmé, že papírové letáky chodí pouze ve městech, kde se obchody nachází. Pokud chcete být také informováni o cenových trhácích v Globusu, přečtěte si elektronickou verzi letáku. Tu naleznete na tomto místě. Globus leták online je zdarma a přístupný naprosto všem. Jde o věrnou kopii papírového letáku, takže vychází jednou týdně. Jeho platnost je od čtvrtka do středy. Přečíst si můžete také speciální tematické katalogy Globus online. Ty mají delší platnost a jsou zaměřeny na konkrétní témata.

Sázka na kvalitu a přidružené služby

Globus leták online se pro vás stane velkým lákadlem k tomu, abyste navštívili síť těchto hypermarketů. Ty se pyšní řadou vlastních produktů, kde cílí na výslednou kvalitu. Je to kupříkladu výroba pečiva. Mimo to se vám dostane i ostatních služeb. Na řadě míst je k dispozici čerpací stanice, mycí linka, dětský koutek, Restaurace Globus a mnohé další.

Přečtěte si leták Globu s nakupujte bez front

Pokud se nechcete zdržovat nakupováním a máte rádi co nejjednodušší řešení, je pro vás Globus leták tím správným odrazovým můstkem. Když víte, co chcete v akci zakoupit, při návštěvě hypermarketu Globus využijte technologie Scan & Go. Zboží ve svém nákupním košíku si sami naskenujete a potom bez jakéhokoliv zdržování u pokladny rovnou zaplatíte. Přesvědčte se o tom, že v letáku Globus online se toho skrývá více než dost.