Norma letákyLogo

Akční leták Norma na 04. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Norma

Zobrazit všechny letáky


Norma leták

Norma leták

Největší německý diskontní řetězec, to je společnost Norma, která byla založena v roce 1921 a na českém trhu byla registrována v roce 1991. Od otevření uběhlo několik let a po celém území Česka už funguje přemíra prodejen. Abyste v těchto obchodech nakupovali patřičnou kvalitu levně a výhodně, vyplatí se začíst do letáku.

Norma leták online

Jestliže bydlíte v blízkosti této diskontní prodejny, pak chodí do vaší schránky Norma leták, a to jednou za týden, kdy je prezentován nový seznam zajímavých slev. Platnost takového letáku je od pondělí do neděle, takže máte dostatek času za výhodné nákupy. Pokud vám ale Norma leták nechodí v papírové podobě, řešení takového problému naleznete právě zde. Bude jím elektronická podoba letáku neboli Norma leták online. Ten si prolistujete odkudkoliv s přístupem k internetu a už vám z levných produktů nic neuteče.

Bohatý sortiment všeho druhu

V prodejnách Norma si přijde na své opravdu jakýkoliv zákazník. K dispozici je nejenom kvalitní potravinářské zboží, ale i to nepotravinářské. To znamená, že kromě jídla můžete zakoupit výrobky typu elektronika, textil, nábytek, potřeby pro domácí kutily, hračky a jiné. Tohle všechno a mnohé další zahrnuje online leták Norma, v němž každý týden najdete od každého něco. Těšit se můžete na zlevněné regionální produkty, čerstvé ovoce, zeleninu a bio zboží. Díky tomu si na své přijde opravdu kdokoliv. Například ryby jsou označovány logem transparentní rybolov, což o mnohém vypovídá.

Záruka NORMA

Norma leták online je pohodlnou cestou ke slevám nejrůznější výše. Když už vybraný sortiment zakoupíte, můžete si být jisti, že se na něj vztahuje záruka NORMA neboli označení „Norma Garante“. Takový výrobek lze kdykoliv vrátit. Bez předložení účtenky vám budou navráceny peníze. Norma leták je zkrátka vstupní branou k radosti.