Dr. Max letákyLogo

Akční leták Dr. Max na 28. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Dr. Max

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Dr. Max leták

Léky potřebuje čas od času každý. Proč za ně ale platit více než musíte, když Dr. Max vám je nabídne za skvělé ceny? Stačí, když využijete leták Dr. Max a žádná výhodná nabídka vám neuteče. Tyto oblíbené lékárny se po celém území České republiky nachází na více jak čtyři sta místech, takže jsou na dosah opravdu každému.

Přečtěte si Dr. Max leták

Dr. Max leták vychází pouze jednou za měsíc. Jde o sbírku mnoha akčních nabídek, které jsou sdružovány na několika stránkách. Platnost letáku je vždy od začátku až do konce daného měsíce. Leták je primárně zasílán pouze registrovaným zákazníkům. Nyní se k němu můžete dostat i vy, aniž byste chodili kontrolovat poštovní schránku. Dr. Max leták online na tomto místě je toho jasným důkazem. Zde se nemusíte omezovat hodinou ani dnem, kdy si chcete leták prolistovat a přečíst.

Výhodné ceny v Dr. Max

Lékárny Dr. Max nabízí svým klientům zvýhodněné cenové podmínky za předpokladu použití Karty výhod Dr. Max. Při nákupu prostřednictvím internetového obchodu to může být třeba doprava zdarma. Tohle všechno ale podpoříte ještě tím, že si najdete zlevněné zboží v letáku Dr. Max. Nyní online na právě zde.

Od léků až po vitamíny

Nakupujte lékárenský sortiment levně. V případě lékáren Dr. Max si můžete pořídit léky, regenerační přípravky, výživu pro diabetiky, doplňky stravy, homeopatika, kojenecké potřeby, čaje, přírodní drogerii, náplasti a další. Zakoupit můžete speciální dermokosmetiku Uriage nebo dáte přednost privátní značce Dr. Max. Leták Dr. Max online je zdrojem toho všeho jen za podstatně lepší ceny platné vždy v daném měsíci. Tak neváhejte a šetřete peníze na těch správných místech. Aktuální Dr. Max leták vám k tomu jistě dopomůže.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.