DM drogerie letákyLogo

Akční leták DM drogerie na 05. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky DM drogerie

Zobrazit všechny letáky


DM drogerie leták

Každý se rád voní, používá sprchové gely, vyžaduje kosmetické přípravy pro zkrášlení a drogistické zboží pro každodenní potřebu. Pokud takový sortiment chcete nakupovat kvalitně, zvolte si DM drogerii. Jestliže dáváte přednost i nízkým cenám, přečtěte si DM drogerie leták. Tento německý drogistický řetězec vybudoval od roku 1993 přes 220 prodejen po celém území České republiky. Mimo to nabízí věrnostní program a řadu přidružených služeb.

DM drogerie leták online

Leták DM drogerie v papírové podobě je primárně určen pouze registrovaným zákazníkům. Vy se k němu však můžete dostat mnohem snazším a rychlejším způsobem. Zvolte si DM drogerie leták online, který naleznete na tomto místě. V letáku je spousta akčních nabídek a slev, jenž mají obvykle platnost po dobu celého kalendářního měsíce.

Magazín Active Beauty

V drogériích DM se však nemusíte spokojit jenom s aktuálním letákem pro daný měsíc. Tento drogistický řetězec vydává i speciální magazín Active Beauty pro pravidelné a věrné zákazníky. Popřípadě je dostupný na prodejnách. Jestliže se zrovna nechystáte do obchodu, přečtěte si jeho elektronickou podobu na tomto místě. Magazín Active Beauty vychází pětkrát za rok. DM drogerie leták online je k dispozici jednou měsíčně.

Kosmetika nejrůznějších značek

DM drogerie leták prezentuje výrobky nejrůznějších značek. Kromě těch světových se zaměřuje také na privátní značky, jakými jsou Balea, Jessa, Alverde nebo Visiomax. V prodejnách DM drogerie máte možnost zakoupit také biopotraviny dm BIO a další speciální sortiment. Výjimkou není DM drogerie foto. Tohle všechno a mnohé jiné vám každý měsíc přináší DM drogerie leták online, který si můžete přečíst kdykoliv a odkudkoliv.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.