OBI letákyLogo

Akční leták OBI na 43. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky OBI

V databázi pro tohoto prodejce bohužel zatím nemáme žádné letáky.

Zobrazit všechny letáky

OBI leták

Potřebujete nové nářadí do domácnosti? Sháníte vhodný stavební materiál na rekonstrukci interiéru nebo exteriéru dané nemovitosti? Pak si pro takový sortiment zajděte do obchodních řetězců OBI, které se na takové výrobky zaměřují. OBI prodejny fungují na českém trhu od roku 1995 a najdete je ve více jak třiceti velkých městech. S otevírací dobou do 21 hodin, což přijde vhod jistě každému zákazníkovi.

OBI leták na internetu

OBI se pyšní nejenom širokým sortimentem, ale také vynikajícími cenami. K tomu přispívá OBI leták, jež se v poštovních schránkách objevuje jednou za dva týdny. Pokud se k vám taková informace o slevách nedostane, zvolte mnohem lepší přístupnost. Tu prezentuje OBI leták online, který si zde přečtete v jeho aktuálním vydání. Platnost takového letáku je povětšinou od soboty do středy, takže máte dostatek času na to, vyrazit do některého z obchodů a pořídit vše levně a kvalitně.

Nadstandardní zákaznický servis

V OBI si přijde na své opravdu kdokoliv. A to nejenom z pohledu stavebního materiálu, dveří, oken, barev na malování, světel, nářadí nebo spousty doplňků pro zahradu. Ve prospěch tohoto řetězce hovoří také špičkový zákaznický servis. Ať už si na letáku OBI najdete cokoliv ke koupi, s konkrétním výběrem vám poradí zkušení prodejci. Výjimkou není ani řada přidružených služeb. Co byste řekli na výrobu klíčů, šicí centrum, montážní servis, výřezy ze dřeva a spoustu dalšího? Tohle všechno spadá do jakékoliv OBI akce, kterou nepropásnete díky aktuálním letákům. Ať už jsou to OBI letáky online nebo speciální OBI katalogy. Tohle všechno zde máte k dispozici od počátku platnosti až do konce. Nyní můžete s klidem zapomenout na papírové letáky. Dnešní době jednoznačně vévodí letáky elektronické.