Nezávazná poptávka produktu

Pouze 100% prověřené produkty od licencovaných společností

Na této stránce si můžete vybrat požadovaný produkt, spočítat si jeho náklady a v případě zájmu ho rovnou sjednat.

Půjčky

Potřebujete peníze na nové auto či vybavení domácnosti?


Pojištění

Chcete ušetřit na pojištění vozu, nebo se výhodně pojistit na dovolenou?


Hypotéky

Sháníte peníze na nové bydlení, nebo byste rádi refinancovali stávající hypotéku?


Energie

Proč platit za plyn nebo elektřinu víc? Změnou dodavatele ušetříte i tisíce ročně


Časté otázky a odpovědi

Vše, co je dobré vědět předem

Jak to celé vlastně funguje?
Jednoduše, naše stránky fungují jako srovnávač finančních produktů a pojištění. Ve spolupráci s mnoha partnery nabízíme možnost na tomto webu porovnat a případně i uzavřít vybraný produkt. Stačí vyplnit příslušný formulář (ať už zprostředkovaně na těchto stránkách, případně na stránkách vybraného partnera) a spočítat si konkrétní podmínky vybraného produktu. V případě zájmu je možné daný produkt přes internet rovnou i uzavřít.
Je moje žádost (o půjčku, pojištění apod.) nezávazná?
Ano, do podpisu smlouvy je každá žádost zcela nezávazná. Můžete si tak nechat vystavit nabídky na hypotéční úvěr, nebankovní půjčku nebo třeba cestovní pojištění. Dokud finálně nepotvrdíte svůj zájem, můžete celý proces kdykoliv ukončit.
Mohu všechno zařídit pouze přes internet?
Záleží na produktu, který si zvolíte. Většinou bankovních i nebankovních půjček je například možné sjednat čistě přes internet vyplněním žádosti, ofocením potřebných dokumentů a potvrzením SMS zprávou. Některé složitější produkty a úvěry vyššího objemu je však třeba sjednat osobně (např. na pobočce banky), minimálně první krok v tomto procesu však můžete udělat na webu.
Jsou moje osobní údaje v bezpečí?
Ano, komunikaci mezi vámi a tímto webem, respektive weby jednotlivých společností je šifrována. Provozovatel tohoto webu neukládá žádné vaše osobní údaje, předání dat probíhá napřímo mezi vámi a vybranou společností a my k nim nemáme žádný přístup. Každá licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů, pojištění atd. je povinen ze zákona nakládat velmi opatrně s citlivými osobními údaji. Případné pokuty z pochybení jsou velmi vysoké.
Co se stane, když vyplním poptávku?
Záleží samozřejmě na produktu, který zvolíte. Zpravidla ale následně obdržíte do emailu kopii poptávky a budete telefonicky kontaktováni poskytovatelem daného produktu za účelem doplnění žádosti a kontroly zadaných informací. Doporučujeme proto mít u sebe svůj telefon a případně i potřebné dokumenty (občanský průkaz, výplatní pásky apod.).