Aktuální akční letáky

Přehled slevových letáků na 30. týden na jednom místě

Aktuální slevové letáky + letáky na příští týden

Přehled letáků každé ráno do vaší schránky. Zadejte email a vyberte si jen to, co vás zajímá. Klikněte zde

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Nejnovější články v kategorii akční letáky

Přehled novinek u prodejců potraviny, drogerie, elektroniky a dalších

Akční letáky

Akční letáky jsou oblíbeným způsobem, jak ušetřit při nákupech zboží. Ať už nakupujete třeba běžné potraviny, léky, elektroniku, nábytek, vybavení pro dům a zahradu, nebo sportovní vybavení. Díky akčním slevovým letákům prodejců ušetříte při každém nákupu. Naprostá většina prodejců potravin (Kaufland, Billa, Albert, Globus, Tesco, Penny Market, LIDL, …) vydává své slevové letáky každý týden, na našem webu proto naleznete vždy aktuální letáky všech hlavních prodejců potravin, které jsou platné v daném týdnu a zároveň také letáky budoucí, jejichž platnost začíná až následující týden. Již dopředu si tak můžete prohlénout, které slevy na vás prodejci chystají.

Letáky Tesco, Lidl, Albert, Kaufland a další

Letáky přes internet si můžete prohlédnout kdykoliv – i bez toho, aby ste chodili ke své poštovní schránce. V této sekci pravidelně naleznete akční letáky prodejců potravin, ale i prodejců léků a drogerie (Dr. Max, Rossmann, Teta drogerie, DM drogerie), sportovního vybavení (Hervis sport, Intersport), elektroniky (Euronics, Expert Elektro, Okay elektro, Planeo Elektro), nábytku (Asko nábytek, Jysk, KIKA, Möbelix, Sconto nábytek) a potřeb pro stavbu nebo zahradu (Bauhaus, Baumax, OBI). Pravidelně ručně přidáváme akční letáky od více jak 30 prodejců ze prodejců z mnoha oborů. Díky prezentovaným slevám prodejců můžete na nákupech ušetřit bez nadsázky tisíce korun a navíc pomáháte šetřit životní prostředí. Každý týden se tisknou miliony letáků, které řada z nás pouze vyhodí do koše. Zrušte jejich odběr a prohlížejte si letáky moderně – online, přes mobilní telefon nebo počítač.

Letáky do vaší schránky – emailové

Poštovní schránka, která přetéká nabídkami prodejců je už minulostí. Zanechte nám váš email a my vám na něj pravidelně zašleme pouze letáky prodejců, kteří vás zajímají. Do rukou se vám tak dostanou pouze slevy z vašeho okolí a od prodejců, které máte rádi. Pohodlně se můžete probrat nabídkou slev ještě předtím, než vyrazíte na nákup. Odběr slev na váš email můžete samozřejmě kdykoliv zrušit. Slibujeme vám, že váš email neposkytneme nikomu dalšímu.


Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.