Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Žádná sleva u obchodníků vám už neuteče! Nechte si je zasílat na email s předstihem

Publikováno 17. 2. 2020 v kategorii Akční letáky, Novinky

Sekce slevové letáky každým dnem roste v návštěvnosti, proto jsme si pro vás přichystali novinku v podobě emailového přehledu, který vám zašleme každé ráno do schránky vždy, když přidáme nějaké nové akční letáky do naší databáze.

Nové i budoucí letáky do vaší schránky

Je to jednoduché, na stránce www.letakydnes.cz stačí vyplnit jednoduchý formulář, kde zadáte svou emailovou adresu a vyberete kategorie letáků, které vás zajímají. Na výběr jsou potraviny, elektronika, textil a sport, drogerie a letáky a nábytek a kutilství. Můžete si vybrat jednu, více, nebo všechny kategorie zároveň. My vám na zadaný email budeme zasílat jednoduchý přehled (viz ukázka níže) aktuálních i budoucích letáků, které splňují vámi zadaná kritéria. Přehled vám zašleme každé ráno.

Ukázka přijatého emailu z LetakyDnes.cz
Ukázka zaslaného přehledu aktuálních a budoucích letáků

Odběr můžete kdykoliv zrušit

Vámi zadaný email uložíme v souladu s pravidly GDPR a nepoužijeme ho k žádným marketingovým aktivitám, ani ho neposkytneme třetí straně. A pochopitelně, udělený souhlas se zasíláním přehledu můžete kdykoliv zrušit ze dne na den. Stačí kliknout na příslušný odkaz, který naleznete k patičce každé zprávy.

Chci se přihlásit k odběru letáků


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout