LIDL letákyLogo

Akční leták LIDL na 09. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky LIDL

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

LIDL leták

Milujete nakupování v Lidlu, v jednom z nejrozšířenějších supermarketů v České republice? Pak si prostudujte leták Lidl, který je plný výhodných slev. Tento obchodní řetězec se v Česku objevil v roce 2003, a od té doby vybudoval více přes 200 projeden. A nové pobočky neustále vznikají. Jeho hlavní doménou jsou nejenom potraviny, ale také přidružený sortiment.

Přečtěte si leták Lidl

Abyste si užili nakupování v Lidlu plnými doušky a zároveň ušetřili peníze, měli byste pravidelně nahlížet do letáku Lidl. Ten chodí v papírové podobě jednou týdně a většinou má platnost od pondělí do neděle. Jestliže však papírový leták není dodáván do vaší poštovních schránky, nezoufejte. Vydejte se přínosnější cestou. Tu představuje Lidl leták online, tedy v elektronické podobě. Jeho aktuální vydání si zde můžete přečíst včetně ostatních tematických katalogů Lidl. Jednou za čas jsou k dispozici také Lidl letáky zaměřené na určitá témata. Je to například francouzský týden, italský týden a podobně.

Kvalita a cenová přístupnost

Ať už se vaším cílem stane jakákoliv Lidl akce, vždy se můžete spolehnout na kvalitu nabízeného sortimentu. Dokazují to nejenom výrobky českého původu, ale i řada privátních značek. Třeba Cien, Argus, Pilos a jiné. I tohle naleznete v letáku Lidl online, který dělá ceny tohoto řetězce ještě příznivější. Kvalita produktů se úměrně promítá do řady ocenění, jimiž se může Lidl pyšnit. Zároveň koresponduje se spokojeností zákazníků. Velká řada produktů pochází i z Německa, což také o mnohém vypovídá.

Aktuální Lidl leták

Přečtěte si nejnovější Lidl leták online a buďte v obraze, jaký sortiment lze tento týden zakoupit za skvělé ceny. Inspirací se vám stane také Lidl e-shop, ze kterého si můžete objednat vybrané produkty z pohodlí domova.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.