OKAY letákyLogo

Akční leták OKAY na 21. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky OKAY

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

OKAY leták

Pořiďte si spotřebiče a elektroniku za nejvýhodnější ceny na trhu. Využít k tomu můžete například prodejen OKAY Elektro, které fungují od roku 1994. Od té doby vzniklo po celé České republice a Slovensku více jak 140 prodejen. Ty s pravidelností přináší řadu cenově výhodných akcí, jež sníží náklady na vámi plánovaný nákup.

Využijte OKAY Elektro leták

Chcete vědět, co je v prodejnách OKAY Elektro právě v akci? Na co jsou poskytovány nejlepší slevy a kde můžete ušetřit? Tohle všechno a mnohé další vám prozradí OKAY Elektro leták. Ten vychází v pravidelném intervalu jednou týdně. To znamená, že nabídka se poměrně často obnovuje. Jeho platnost je od středy do úterý následujícího týdne. A co je ještě lepší, k dispozici je vám OKAY Elektro leták online. Právě zde si přečtete jeho aktuální znění a můžete se směle pustit do nakupování.

Akce na nejrůznější sortiment

Primární doménou společnosti OKAY Elektro jsou elektrospotřebiče všeho druhu. Ať už jsou to pračky, televize, mobilní telefony, navigace do automobilu, žehličky, fény, systémy EET, monitory, notebooky, videokamery a mnohé jiné. A přesně tohle všechno obsahuje také OKAY Elektro leták online, kde je výběr toho cenově nejzajímavějšího. Pokud jste náhodou nestihli současnou nabídku OKAY Elektro, nezoufejte. Velice brzy se tu objeví leták s aktuální platností.

OKAY Elektro přináší něco navíc

Vybrali jste si v letáku OKAY Elektro spotřebič, který nemáte, jak přivézt domů a nevíte si rady se zapojením? I na takové scénáře myslí tento obchodní řetězec. Dopravu a montáž si můžete objednat jako přidruženou službu. Dále je to třeba pojištění, prodloužená záruka a mnohé další. OKAY Elektro leták online se mimo jiné vztahuje také na zboží prodávané prostřednictvím internetového obchodu.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.