Prior letákyLogo

Akční leták Prior na 21. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Prior

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Prior leták

Obchodní domy značky Prior se na tuzemském trhu objevily v roce 2005 a od té doby se rozšířily do několika velkých měst po celém území České republiky. Je to celkem čtrnáct prodejen, kde můžete zakoupit zboží nejrůznějšího typu od oblečení až po bytové doplňky. A pokud chcete ušetřit, přijdou vám vhod Prior letáky.

Prior leták online

Když bydlíte poblíž některého z obchodních domů Prior pak jistě víte, že ve vaší schránce skončí Prior leták jednou nebo dvakrát za měsíc. Jeho obsahová část obvykle koresponduje s daným obdobím. Kromě Prior letáků jsou zároveň vydávány speciální katalogy zaměřující se na konkrétní roční dobu. Nejčastěji je to podzim/zima a jaro/léto. Jestliže nebydlíte v blízkosti obchodů Prior a nechcete si nechat ujít žádnou cenově výhodnou akci, pak využijte online letáky Prior právě zde. Ty jsou vždy aktuální.

Slevová karta Prior

Prior letáky jsou jednou z možností, jak ušetřit při nákupech v prodejnách Prior. Tu další vám přináší speciální slevová karta Prior. Ta je určena pro věrné zákazníky. Levně můžete zakoupit i zboží, které aktuálně není v akci. Maximální sleva se dle velikosti nákupu pohybuje kolem 20 %. Díky získaným bodům v podstatě obdržíte peníze nazpět. Nasbíraný kredit lze čerpat jednorázově při dalším nákupu. Pakliže zrovna nevíte, jaký bonus vám zajistí slevová karta Prior, stačí zadat její třináctimístné číslo na webu společnosti a zjistíte stav online. Takže na internetu najdete nejenom Prior letáky, ale i výpis svého bodového konta.

Darujte dárkovou poukázku

Nakupování v Prioru se může stát příjemným okamžikem nejenom pro vás samotné, ale také pro vaše nejbližší. Toho docílíte v okamžiku, kdy někomu předáte dárkovou poukázku, která je v hodnotě 200 Kč až 500 Kč. K tomu přidejte ještě aktuální leták Prior, ať obdarovaný člověk ví, co může zakoupit v akci a levně.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.