JYSK letákyLogo

Akční leták JYSK na 04. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky JYSK

Zobrazit všechny letáky


JYSK leták

Kvalitní a cenově přijatelný nábytek můžete zakoupit v některé z prodejen JYSK. Tento mezinárodní nábytkový řetězec působí v mnoha zemích světa a v České republice funguje od roku 2003. K dispozici je vám více jak 80 prodejen dosahujících velkých ploch.

Nekupujte zajíce v pytli

Nachází se prodejna JYSK dál od vašeho bydliště? Pak možná oceníte, když budete dopředu vědět, jaké zboží je v akci a zda se vám vyplatí taková návštěva obchodu. Pomocnou rukou se vám stane leták JYSK vycházející jednou týdně. V pravidelných intervalech budete mít ucelený přehled o všem zboží za lepší ceny s platností od čtvrtka do středy. Zapomeňte však na papírový JYSK leták a dejte přednost jeho elektronické verzi, kterou najdete právě zde. JYSK leták online je tu k dispozici stejně, jako speciální akční letáky zaměřené na konkrétní sortiment a vycházející nepravidelně. Vše budete mít na jediném místě a ihned k nahlédnutí. Platnost letáků je obvykle dva týdny, takže se překrývají.

Vybírejte ze širokého sortimentu nábytku

Podlehněte bohatému produktovému portfoliu společnosti JYSK. Není to pouze nábytek do interiéru, jehož pestrému výběru se můžete oddávat. Přesvědčí vás o tom JYSK leták online, že u tohoto řetězce pořídíte také drobné bytové doplňky, příslušenství na zahradu a mnohé další. Setkat se lze s kvalitním značkami pocházejícími ze Skandinávie – KRONBORG, DREAMZONE, JUTLANDIA a jiné. Nahlédněte do letáku JYSK, který vám přináší kvalitu za velice rozumnou cenu. Buďte v tomto směru neustále v obraze a dopřávejte si jen těch nejvýhodnějších cen za nábytek do koupelny, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, dětského pokoje, pracovny a ostatních místností. Přečtěte si aktuální JYSK leták online a uvidíte, co je právě v akci.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.