JYSK letákLogo

Akční leták JYSK od 1.10.2020 do 14.10.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 14.10.2020
Zobrazit aktuální leták JYSK

JYSK leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


JYSK leták

Kvalitní a cenově přijatelný nábytek můžete zakoupit v některé z prodejen JYSK. Tento mezinárodní nábytkový řetězec působí v mnoha zemích světa a v České republice funguje od roku 2003. K dispozici je vám více jak 80 prodejen dosahujících velkých ploch.

Nekupujte zajíce v pytli

Nachází se prodejna JYSK dál od vašeho bydliště? Pak možná oceníte, když budete dopředu vědět, jaké zboží je v akci a zda se vám vyplatí taková návštěva obchodu. Pomocnou rukou se vám stane leták JYSK vycházející jednou týdně. V pravidelných intervalech budete mít ucelený přehled o všem zboží za lepší ceny s platností od čtvrtka do středy. Zapomeňte však na papírový JYSK leták a dejte přednost jeho elektronické verzi, kterou najdete právě zde. JYSK leták online je tu k dispozici stejně, jako speciální akční letáky zaměřené na konkrétní sortiment a vycházející nepravidelně. Vše budete mít na jediném místě a ihned k nahlédnutí. Platnost letáků je obvykle dva týdny, takže se překrývají.

Vybírejte ze širokého sortimentu nábytku

Podlehněte bohatému produktovému portfoliu společnosti JYSK. Není to pouze nábytek do interiéru, jehož pestrému výběru se můžete oddávat. Přesvědčí vás o tom JYSK leták online, že u tohoto řetězce pořídíte také drobné bytové doplňky, příslušenství na zahradu a mnohé další. Setkat se lze s kvalitním značkami pocházejícími ze Skandinávie – KRONBORG, DREAMZONE, JUTLANDIA a jiné. Nahlédněte do letáku JYSK, který vám přináší kvalitu za velice rozumnou cenu. Buďte v tomto směru neustále v obraze a dopřávejte si jen těch nejvýhodnějších cen za nábytek do koupelny, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, dětského pokoje, pracovny a ostatních místností. Přečtěte si aktuální JYSK leták online a uvidíte, co je právě v akci.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.