Zaplo půjčkaLogo

Zaplo.cz nabízí první půjčku až 16 000 Kč zdarma – nově i v hotovosti

Náhled webových stránek www.zaplo.cz
Náhled webových stránek www.zaplo.cz
Půjčka 1 000 Kč – 30 000 Kč
První půjčka max. 16 000 Kč
První půjčka zdarma 16 000 Kč / 30 dní
Splatnost 7 dní – 30 dní
RPSN od 1141,20 % p.a.
Způsob vyplacení vyplacení v hotovosti
převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel Zaplo Finance s.r.o.
Webové stránky www.zaplo.cz

Nezávazná online žádost


Dlouhodobě dobře hodnocený produkt Dlouhodobě dobře hodnocený produkt
Rychlá půjčka vyplácená do 15 minut na účet Rychlá půjčka vyplácená do 15 minut na účet
Půjčka bez ručitele a hmotné zástavy Půjčka bez ručitele a hmotné zástavy
Půjčka bez prokázání finančního příjmu Půjčka bez prokázání finančního příjmu
Půjčka pro podnikatele, živnostníky a OSVČ Půjčka pro podnikatele, živnostníky a OSVČ
Půjčka pro cizince s trvalým pobytem Půjčka pro cizince s trvalým pobytem
Náhledy všech smluv dostupné na webu Náhledy všech smluv dostupné na webu
Ilustrativní kalkulačka půjčky na webu Ilustrativní kalkulačka půjčky na webu
Člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů Člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů
Licence ČNB pro poskytování spotřebitelských úvěrů Licence ČNB pro poskytování spotřebitelských úvěrů

Plusy

 • Dlouhodobě největší poskytovatel malých půjček v České republice
 • Nabídka první bezúročné půjčky až 16 000 Kč (na 30 dní) nemá konkurenci
 • Zaplo má vlastní bankovní účty téměr u všech českých bank, díky tomu může garantovat opravdu rychlých převod peněz na účet klienta
 • Nadprůměrně vysoká schvalovatelnost žadatelů o půjčku (dobrá dostupnost)
 • Zaplo je (pod různými názvy) dostupné celkem na 18 trzích po celém světě
 • Možnost vyplacení peněz v hotovosti (vč. víkendů) na ruku v trafikách GECO
 • Není nutné prokazovat finanční příjem a neplatí se žádné poplatky předem
 • Žádost lze vyřídit online, celý proces je velmi intuitivní i pro začátečníky

Mínusy

 • Opakovaná půjčka je úročena dle ceníku a vychází velmi draho
 • Vysoké poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky

Naše hodnocení

Zaplo.cz je nejvyhledávanějším produktem v segmentu malých půjček (tzv. půjček před výplatou). Vyniká zejména bezúročnou první půjčkou a celkovou rychlostí vyřízení.

„Výhodou půjčky Zaplo je jistě její známost u veřejnosti - znát ji můžete z webu ale i z televizních reklam. Za produktem stojí mezinárodní finanční skupina 4finance a Zaplo tak působí na 18 trzích po celém světě, u nás pak od roku 2013. V současné době se jedná o nejvyhledávanější rychlou půjčku vůbec. Velký podíl na tom má jistě fakt, že první půjčku pro nové klienty vždy nabízelo Zaplo.cz zcela zdarma (postupně pouze navyšuje limit, aktuálně je 16 000 Kč na 30 dní). Díky intuitivnímu procesu vyřízení, rychlosti vyhodnocení a vlastním účtům u všech českých bank patří Zaplo mezi nejrychlejší půjčky. Díky spolupráci s trafikami GECO nemusíte mít ani vlastní bankovní účet, peníze lze získat v hotovosti na řadě míst. Nevýhodou nicméně zůstává vysoké úročení opakované půjčky a vyšší sankce za pozdní splacení.“

90 %

Zaplo

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Zaplo“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte bankovní účet
 • máte české státní občanství

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Nejvyhledávanější rychlá půjčka v Česku, to je Zaplo

Půjčka Zaplo.cz je synonymem rychlého úvěru. V České republice se s ním lze setkat již od roku 2014 a za tu dobu se Zaplo.cz stalo nejvyhledávanější malou půjčkou u nás. K pozici jedničky v segmentu jistě dopomohla inovativní nabídka prvního bezúročného úvěru, velmi rychlé sjednání a vyplacení peněz, ale také mohutná televizní a internetová kampaň. O Zaplo bylo a je zkrátka slyšet. Produkt u nás nabízí společnost Zaplo Finance s.r.o., která je pobočkou velké mezinárodní finanční skupiny 4finance Group, ta působí v dalších 18 zemích a tak se se značkou Zaplo (případně Vivus, Friia) mohou setkat klienti také třeba v Polsku, Dánsku, ale i Mexiku.

Základní parametry úvěru Zaplo.cz

Zaplo je krátkodobou půjčkou, maximální limit o který může žadatel žádat je 30 000 Kč, přičemž tato částka je dostupná až po první řádně splacené půjčce. Napoprvé je limitem částka 16 000 Kč. Maximální doba splatnosti je v obou případech 30 dní. Úročení je v tomto segmentu úvěrového trhu tradičně poměrně vysoké, RPSN dosahuje úrovně 1141,2 %. Nejvyšší možnou částku 30 000 Kč na 30 dní byste tak přeplatili o celých 6900 Kč, to je i na poměry trhu nadprůměrná hodnota.

První úvěr je vždy zdarma – RPSN 0 %

Zaplo Finance s.r.o. bylo jednou z prvních společností u nás, které se rozhodly lákat nové klienty na první bezúročný úvěr. Zpočátku se jednalo o pár tisícovek, postupem častu se ale částka vyšplhala až na současných 16 000 Kč. Nový klient, který u Zapla žádá poprvé tak může získat tuto částku na celých 30 dní zdarma – tedy v případě, že ji vrátí včas. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou si půjčíte. Včasné splacení je však nezbytné, následné poplatky za prodloužení doby splatnosti jsou vysoké. Opakovaní klienti si již samozřejmě půjčují za standardních úroků, které jsou popsané na webu www.zaplo.cz a předem viditelné v úvěrové kalkulačce.

Vítěz v testu Finanční produkty roku 2018

Zaplo zvítězilo v kategorii Krátkodobé nebankovní úvěry v anketě pořádané portálem Finparáda.cz.

Rychlost je až na prvním místě

Mezi největší přednosti patří bezesporu rychlost a srozumitelnost celého procesu sjednání půjčky. Webové stránky www.zaplo.cz jsou přehledné a dobře použitelné i na mobilu, nechybí kalkulačka pro výpočet ceny a celý proces sjednání probíhá kompletně online (potřebné dokumenty, stačí ofotit a nahrát do formuláře). Vyhodnocení žadatele pak probíhá v reálném čase, takže ihned víte, zda-li půjčka byla schválena, nebo ne. Pokud ano, pak jsou peníze odeslány na účet žadatele do 15 minut.

Peníze také v hotovosti v trafikách GECO

Zaplo není pouze online půjčkou vyplácenou na bankovní účet, peníze lze získat také v hotovosti „na ruku“, to je výhodné zejména o víkendech, kdy běžné bankovní převody neprobíhají. Postup žádosti je v takovém případě stejný, žádost se vyplní online (přes internet), ale k vyplacení dojde na libovolné pobočce trafik GECO na základě vygenerovaného kódu.

Jak probíhá žádost o půjčku Zaplo?

Na titulní stránce www.zaplo.cz naleznete v pravé části formulář pro výpočet úvěru, ten slouží jako první krok vaší žádosti. Zvolte si požadovanou částku a dobu splatnosti, náklady ihned vidíte na příslušných řádcích. Předem tak víte, kolik vás půjčka bude celkem stát a kdy ji musíte splatit.

Titulní stránka webu www.zaplo.cz s formulářem pro online žádost

V druhém kroku vaší žádosti vyplníte jednoduchý formulář, kde poskytnete základní informace o vás a vaší finanční situaci. Nejdůležitějším bodem jsou informace o vašem zaměstnání, příjmech a nákladech. Tato pole stanovují vaši bonitu a mají tak vliv na ne/schválení žádosti. Je však nutné je vyplnit dle pravdy! Posledními kroky jsou nezbytné souhlasy, které je třeba odškrtnout, ale až po té, co se s jednotlivými souhlasy detailněji seznámíte.

Druhý krok žádosti. Formulář pro vyplnění základních informací

Poslední dva kroky už jsou jednoduché, do formuláře uvedete číslo bankovního účtu a nahrajete kopii občanského průkazu (lze také samostatně poslat emailem na info@zaplo.cz). K ověření účtu je nutné, abyste odeslali 0,01 Kč na účet Zaplo.cz, instrukce vidíte na stránce a obdržíte je také na vámi zadaný email. Na stejný účet vám po schválení budou odeslány požadované peníze.

Šance na získání úvěru jsou u Zapla poměrně vysoké

Zaplo vždy patřilo mezi poskytovatele, kteří schvalují velký počet žádostí. Neznamená to ale, že by peníze získal každý. Zaplo rozhodně není půjčka bez kontroly registru, šanci na schválení nicméně mají i zájemci, kteří negativní záznam v nějakém registru (např. SOLUS) mají, musí však prokázat schopnost půjčku včas splatit. Úvěr je dostupný také cizincům s trvalým pobytem.

Zaplo

Zaplo – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Zaplo půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Zaplo půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Zaplo Finance s.r.o.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka Zaplo je poskytována společností Zaplo Finance s.r.o. (IČ: 29413575), se sídlem Jankovcova 1037/49, 17000 Praha 7. Zaplo půjčka nabízí 1 000 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 7 dní do 30 dní. Výše RPSN je od 1141,20 % p.a. Výhodou je, že nový zákazník může získat první půjčku zcela zdarma, vrátí tedy stejnou částku, jakou si půjčil. Konkrétně je možné bezúročně získat až 16 000 Kč na 30 dní. Půjčka Zaplo se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Zaplo, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 90 %. Zaplo půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, občanský průkaz, bankovní účet, české občanství, Zaplo je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Zaplo nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. Zaplo Finance s.r.o. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Půjčku je možné za určitých okolností získat i se záznamem v registru dlužníků (SOLUS apod.). Poskytovatel sice kontroluje registry (nejedná se tak o půjčku bez registru), ale při schvalování posuzuje žadatele komplexně, při dostatečné bonitě tak může úvěr získat i žadatel s negativní platební historií. Zaplo je určena zaměstnancům, ale i podnikatelům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ).Úvěr od Zaplo Finance s.r.o. mohou při dostatečné bonitě získat i nezaměstnaní zájemci. Rovněž cizinci, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky mohou vyplnit poptávku. Čerpané peníze lze použít i na vyplacení exekuce. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.zaplo.cz. Nebankovní půjčku Zaplo však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

První půjčka zdarma - RPSN 0%Nebankovní půjčkyRychlá půjčkaPůjčky bez ručitelePůjčky bez doložení příjmuPůjčky před výplatouSMS půjčkyNejschvalovanější půjčkyPůjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro studentyPůjčka 1000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčka 10 000 KčPůjčka 5000 KčPůjčka 4000 KčPůjčka 3000 KčPůjčka 2000 KčPůjčky pro dlužníkyPůjčky v hotovosti

 • Zaplo
 • Půjčku „Zaplo“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost