Zaplo půjčka recenzeLogo

Recenze Zaplo půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Zaplo půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Zaplo Finance s.r.o. (IČ: 29413575) se sídlem Jankovcova 1037/49, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Zaplo si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Zaplo

Rychlá půjčka až 30 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Zaplo si můžete půjčit 1 000 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Zaplo Finance s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 16 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Zaplo nabízí až 16 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Zaplo novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 16 000 Kč na 30 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 30 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Zaplo Finance s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Zaplo

Výše RPSN od 1141,20% p.a.

Půjčka Zaplo se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Zaplo zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Zaplo nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.zaplo.cz

Jak vypadají webové stránky www.zaplo.cz

Úvěr u Zaplo Finance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.zaplo.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Zaplo připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 5 000 Kč na 30 dní za 6 150 Kč (RPSN: 1141,2 %)

Půjčka Zaplo je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Zaplo Finance s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka Zaplo je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Zaplo

Výhody a nevýhody půjčky Zaplo

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Dlouhodobě největší poskytovatel malých půjček v České republice
 • Nabídka první bezúročné půjčky až 16 000 Kč (na 30 dní) nemá konkurenci
 • Zaplo má vlastní bankovní účty téměr u všech českých bank, díky tomu může garantovat opravdu rychlých převod peněz na účet klienta
 • Nadprůměrně vysoká schvalovatelnost žadatelů o půjčku (dobrá dostupnost)
 • Zaplo je (pod různými názvy) dostupné celkem na 18 trzích po celém světě
 • Možnost vyplacení peněz v hotovosti (vč. víkendů) na ruku v trafikách GECO
 • Není nutné prokazovat finanční příjem a neplatí se žádné poplatky předem
 • Opakovaná půjčka je úročena dle ceníku a vychází velmi draho
 • Vysoké poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky

Kolik mě půjčka Zaplo bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Zaplo kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 150 Kč. Celková splatná částka klientem: 6 150 Kč. Výše RPSN: 1141,2 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Zaplo je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Zaplo.cz je nejvyhledávanějším produktem v segmentu malých půjček (tzv. půjček před výplatou). Vyniká zejména bezúročnou první půjčkou a celkovou rychlostí vyřízení.

„Výhodou půjčky Zaplo je jistě její známost u veřejnosti - znát ji můžete z webu ale i z televizních reklam. Za produktem stojí mezinárodní finanční skupina 4finance a Zaplo tak působí na 18 trzích po celém světě, u nás pak od roku 2013. V současné době se jedná o nejvyhledávanější rychlou půjčku vůbec. Velký podíl na tom má jistě fakt, že první půjčku pro nové klienty vždy nabízelo Zaplo.cz zcela zdarma (postupně pouze navyšuje limit, aktuálně je 16 000 Kč na 30 dní). Díky intuitivnímu procesu vyřízení, rychlosti vyhodnocení a vlastním účtům u všech českých bank patří Zaplo mezi nejrychlejší půjčky. Díky spolupráci s trafikami GECO nemusíte mít ani vlastní bankovní účet, peníze lze získat v hotovosti na řadě míst. Nevýhodou nicméně zůstává vysoké úročení opakované půjčky a vyšší sankce za pozdní splacení.“

80 %

Zaplo půjčka

80 %

Půjčka
1 000 Kč – 30 000 Kč
Splatnost
7 dní – 30 dní
RPSN
od 1141,20 % p.a.
1. zdarma
16 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

 • Zaplo
 • Půjčku Zaplo můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku