Möbelix letákyLogo

Akční leták Möbelix na 43. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Möbelix

V databázi pro tohoto prodejce bohužel zatím nemáme žádné letáky.

Zobrazit všechny letáky

Möbelix leták

Oblíbená diskontní prodejna nábytku, která na českém trhu funguje od roku 2007. To je nábytkářský řetězec Möbelix, jež postavil několik velkých prodejních hal v České republice – Pardubice, Brno, Praha, Ústí nad Labem, Olomouc, Ostrava a další. Společnost, jenž zákazníkům mimo jiné nabízí i pohodlný prodej v internetovém obchodě.

Möbelix leták online

Möbelix stejně jako ostatní prodejci nábytku přichází s pravidelnými a výhodnými cenovými akcemi. Ty jsou zveřejňovány prostřednictvím letáku Möbelix. V dnešní moderní době však zapomeňte na klasickou papírovou podobu a dejte přednost té elektronické. Na tomto místě vám bude k dispozici Möbelix leták online. Jeho aktuální formu si můžete pročíst vždy jednou za dva týdny. Přesně tak často vychází s platností akce od pondělí do neděle. Zde vám rozhodně neuteče žádná sleva.

Získejte další výhody navíc

Leták Möbelix je jedním ze způsobů, jak se dopracovat ke kvalitnímu nábytku za nízkou cenu. Pokud budete u tohoto řetězce nakupovat pravidelně, vyplatí se vám určitě i Karta výhod. Sbírejte bonusy za nákupy, které následně proměníte v další lákavé slevy. Karta výhod a leták Möbelix online představují v kombinaci velice silný nástroj. V případě Möbelixu oceníte i takový servis, jakým je třeba 3D plánování domácnosti, zaměření konkrétních prostor nebo doprava až domů. Při nákupu nového nábytku se rozhodně nemusíte omezovat.

Exkluzivní nabídka

Držitelé karet výhod mohou mimo jiné nahlédnout také do Möbelix letáku zvaného Exkluzivní nabídka. Tohle všechno budete mít nyní na jediném místě, dostupné odkudkoliv a kdykoliv. Od teď už nebudete platit za nábytek více než musíte. Žádná Möbelix akce vám zkrátka neuteče.