Žabka letákyLogo

Akční leták Žabka na 17. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Žabka

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Žabka leták

Žabka leták

Žabka je velice originální název maloobchodní sítě prodejen, které vznikly původně v Polsku, a to v roce 1998. O několik let později v roce 2010 se obchody Žabka začaly otevírat také v České republice. Dnes jsou to desítky prodejen v Čechách i na Moravě.

Žabka leták online

Prodejny Žabka stejně, jako řada ostatních obchodů vydávají vlastní leták. Ten je plný slev týkajících se vybraného sortimentu. Žabka leták vychází jednou za čtrnáct dnů a jeho platnost je vždy od pátku do čtvrtka následujícího týdne. To znamená, dostatek času na to si vše důkladně pročíst a nakoupit. Jestliže nemáte k dispozici papírovou podobu tohoto letáku, jste tu na správném místě. Zde najdete Žabka leták online, tedy leták v elektronické podobě. To znamená, že jej můžete mít k dispozici odkudkoliv s přístupem k internetu. Pak už se nakupuje daleko pohodlněji. Leták Žabka je navíc prezentován ode dne jeho platnosti.

Sortiment všeho druhu

Když otevřete leták Žabka, zjistíte, že v těchto prodejnách můžete zakoupit téměř cokoliv. Nejsou to jenom potraviny, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici jsou zákazníkům tabákové produkty, čerstvé ovoce a zelenina, drogerie a jiné. Zkrátka vše důležité na jednom místě. Tohle všechno svými slevami pokrývá Žabka leták online.

Využívejte Žabka služby

Prodejem výše uvedeného zboží to v prodejnách Žabka rozhodně nekončí. I když to z online letáku Žabka možná není patrné, domoci se můžete spousty přidružených služeb. V obchodech lze dobíjet mobilní telefony, platit složenky, vybírat hotovost neboli Cash Back a nakupovat stírací losy. Pokud si objednáte něco z internetového obchodu, vyzvednete si to na prodejně. Obchody fungují jako Žabka point. Přečtěte si Žabka leták online a zjistěte, na čem všem můžete aktuálně ušetřit. Může toho být opravdu hodně.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.