Žabka letákLogo

Akční leták Žabka od 25.11.2020 do 8.12.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 8.12.2020
Zobrazit aktuální leták Žabka

Žabka leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Žabka leták

Žabka leták

Žabka je velice originální název maloobchodní sítě prodejen, které vznikly původně v Polsku, a to v roce 1998. O několik let později v roce 2010 se obchody Žabka začaly otevírat také v České republice. Dnes jsou to desítky prodejen v Čechách i na Moravě.

Žabka leták online

Prodejny Žabka stejně, jako řada ostatních obchodů vydávají vlastní leták. Ten je plný slev týkajících se vybraného sortimentu. Žabka leták vychází jednou za čtrnáct dnů a jeho platnost je vždy od pátku do čtvrtka následujícího týdne. To znamená, dostatek času na to si vše důkladně pročíst a nakoupit. Jestliže nemáte k dispozici papírovou podobu tohoto letáku, jste tu na správném místě. Zde najdete Žabka leták online, tedy leták v elektronické podobě. To znamená, že jej můžete mít k dispozici odkudkoliv s přístupem k internetu. Pak už se nakupuje daleko pohodlněji. Leták Žabka je navíc prezentován ode dne jeho platnosti.

Sortiment všeho druhu

Když otevřete leták Žabka, zjistíte, že v těchto prodejnách můžete zakoupit téměř cokoliv. Nejsou to jenom potraviny, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici jsou zákazníkům tabákové produkty, čerstvé ovoce a zelenina, drogerie a jiné. Zkrátka vše důležité na jednom místě. Tohle všechno svými slevami pokrývá Žabka leták online.

Využívejte Žabka služby

Prodejem výše uvedeného zboží to v prodejnách Žabka rozhodně nekončí. I když to z online letáku Žabka možná není patrné, domoci se můžete spousty přidružených služeb. V obchodech lze dobíjet mobilní telefony, platit složenky, vybírat hotovost neboli Cash Back a nakupovat stírací losy. Pokud si objednáte něco z internetového obchodu, vyzvednete si to na prodejně. Obchody fungují jako Žabka point. Přečtěte si Žabka leták online a zjistěte, na čem všem můžete aktuálně ušetřit. Může toho být opravdu hodně.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.