Makro letákyLogo

Akční leták Makro na 03. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Makro

Zobrazit všechny letáky


Makro leták

Prodejny MAKRO jsou primárně určeny pro podnikatele a na území České republiky jich naleznete hned několik. Od Prahy, přes Hradec Králové, České Budějovice až po Ostravu. Samoobslužné obchody fungující na principu Cash & Carry, které pravidelně přichází z výhodnými cenovými nabídkami na vybraný sortiment. Co ale dělat proto, abyste je nepropásli?

Online MAKRO leták

Přečtěte si MAKRO leták v elektronické podobě, který je zde k dispozici po celou dobu jeho platnosti. Ideální řešení pro ty, komu do schránky nechodí papírová podoba MAKRO letáků. Jejich platnost je povětšinou od středy do úterý. Výjimkou však nejsou ani letáky s dvoutýdenní platností. Je to způsobeno tím, že MAKRO leták online nabývá spousty podob a vždy má nějakou tematickou formu. Díky tomu můžete listovat řadou odlišných letáků, díky nimž si na své přijde opravdu každý. Přínosem vám bude také magazín Váš obchod a Gastro. Vše online!

Potraviny a výrobky všeho druhu

MAKRO akce jsou jako stvořené pro velkoobchod. To znamená, že množstevní nákupy se vám rozhodně vyplatí. A nutno podotknout, že sortiment je opravdu pestrý. Tvoří jej více jak 30 tisíc položek. Od kvalitních potravin z celého světa až po výrobky určené do gastronomie, k vybavení kanceláří a jiných pracovních míst. Ty nejlepší ceny vždy sdružují MAKRO letáky online, v rámci nichž můžete objevit i spoustu privátních značek. Je to například Sigma, ARO, Fine Life a ostatní.

Zboží až do domu

Pokud vás zaujme leták MAKRO online, respektive některá z jeho položek, můžete si ji odvézt z prodejny sami nebo využijete profesionálních přepravních služeb tohoto řetězce. Velice příjemná je také prodloužená otevírací doba do 22 hodin. Tak neváhejte a přečtěte si zde elektronickou verzi letáku MAKRO a pusťte se do nakupování.