Teta drogerie letákyLogo

Akční leták Teta drogerie na 05. týden a leták na příští týden

Všechny akční letáky Teta drogerie

Zobrazit všechny letáky


Teta drogerie leták

Nakupujte drogerii a kosmetiku prostřednictvím největší sítě drogerií v České republice. Je to Teta drogerie, jejíž historie se začala psát v roce 1992, odkdy můžete zakoupit opravdu cokoliv z tohoto tematického sortimentu. A to v kombinaci s velice lákavými cenami, což dokazuje Teta drogerie leták.

Akční leták Teta drogerie

Navracejte se na toto místo vždy dvakrát do měsíce a budete mít jistotu, že vám neunikne online leták Teta drogerie. Ten totiž vychází ve dvou vydání během jednoho měsíce. Vždy a splatností od čtvrtka do soboty, kdy můžete vybrané zboží zakoupit v některé z mnohých prodejen v Česku. Papírový leták už není IN, dejte přednost jeho elektronické a aktualizované verzi.

Světové, ale i privátní značky

Teta drogerie si zakládá na kvalitním sortimentu, což dokazuje řada značek, jakými jsou Playboy, Ferrari, Adidas, Signal, Dermacol, Garnier, Fa a mnohé další. Aby toho nebylo málo, tak Teta drogerie má ve svém portfoliu také privátní značky. K těm patří třeba výrobky Ameté, Ellie, Helios Herb a Floré. Všechny tyto výrobky obsahuje Teta drogerie leták, a to vždy za sníženou a velice výhodnou cenu. Když si vyberete nějaký produkt z letáku, budete mít jistotu, že ušetříte.

Staňte se součástí Teta drogerie

Teta drogerie leták online pochopitelně není tím jediným způsobem, jak si zlevnit kosmetiku a drogerii libovolného typu. Pokud v tomto drogistickém řetězci nakupujete pravidelně, založte si Teta kartu. S každým následujícím nákupem můžete docílit nižších cen, slev ve výši až 50 % na vybrané zboží a ostatních benefitů. Teta drogerie leták v kombinaci s Teta kartou je zkrátka nezaměnitelnou kombinací. Aktuální leták Teta drogerie si můžete přečíst a prolistovat právě teď.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.