Magistra letákyLogo

Akční leták Magistra na 21. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Magistra

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Magistra leták

Lékárny Magistra, to je sdružení nezávislých lékáren v České republice, jichž je více jak dvě stě. Jde o lékárny, kterým záleží na zdraví pacientů a zároveň se jim snaží přinášet nadstandardní služby oproti konkurenci. Ať už jsou to snížené doplatky za recepty nebo věrnostní program. Jednou z možností, jak v Lékárnách Magistra ušetřit jsou také letáky.

Letáky Lékárny Magistra

Leták Magistra Lékárny je víceméně měsíčníkem, jenž dokonale shrnuje pestrou produktovou nabídku lékáren za zvýhodněné ceny. V letáku najdete přemíru odlišného sortimentu od léků, přes nejrůznější doplňky stravy, až po užitečné věci určené pro malé děti nebo související s libovolnými onemocněními. S letákem Lékárny Magistra si na své přijde jednoduše každý. A pokud papírový leták zrovna nekončí ve vaší poštovní schránce, nezoufejte. Existuje přece elektronická verze, kterou najdete právě zde.

Karta Magistra Lékárny

Když vyrazíte s aktuálním letákem do Lékárny Magistra, máte jistotu, že ušetříte nemalé množství peněz. Jestliže však chcete ušetřit ještě více nebo si koupit něco, co zrovna není v akci, bude vám nápomocna věrnostní karta. Ta je příslibem ještě lepších cen z letáků, prezentuje jedinečné nabídky 1+1, můžete s ní získat osobní slevové kupóny a obdržíte i dárek k narozeninám. Karta Lékárny Magistra vám mimo jiné umožní také rezervaci léku online.

Slevy na léky a mnohé další

Není to pochopitelně jenom leták Magistra Lékárny online, jenž vám přijde vhod a ušetří spoustu peněz. Se sdružením těchto lékáren se lze těšit také na profesionální péči. Ta zahrnuje rady a tipy na zdraví. Jedním slovem expert na bolest, který vám při návštěvě lékárny třeba změří krevní tlak a vysvětlí vše okolo zvolených léků. Nahlédněte do letáku Lékárny Magistra a vydejte se pro levnější léky na cokoliv.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.