Magistra letákLogo

Akční leták Magistra od 2.3.2020 do 29.3.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 29.3.2020
Zobrazit aktuální leták Magistra

Magistra leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Magistra leták

Lékárny Magistra, to je sdružení nezávislých lékáren v České republice, jichž je více jak dvě stě. Jde o lékárny, kterým záleží na zdraví pacientů a zároveň se jim snaží přinášet nadstandardní služby oproti konkurenci. Ať už jsou to snížené doplatky za recepty nebo věrnostní program. Jednou z možností, jak v Lékárnách Magistra ušetřit jsou také letáky.

Letáky Lékárny Magistra

Leták Magistra Lékárny je víceméně měsíčníkem, jenž dokonale shrnuje pestrou produktovou nabídku lékáren za zvýhodněné ceny. V letáku najdete přemíru odlišného sortimentu od léků, přes nejrůznější doplňky stravy, až po užitečné věci určené pro malé děti nebo související s libovolnými onemocněními. S letákem Lékárny Magistra si na své přijde jednoduše každý. A pokud papírový leták zrovna nekončí ve vaší poštovní schránce, nezoufejte. Existuje přece elektronická verze, kterou najdete právě zde.

Karta Magistra Lékárny

Když vyrazíte s aktuálním letákem do Lékárny Magistra, máte jistotu, že ušetříte nemalé množství peněz. Jestliže však chcete ušetřit ještě více nebo si koupit něco, co zrovna není v akci, bude vám nápomocna věrnostní karta. Ta je příslibem ještě lepších cen z letáků, prezentuje jedinečné nabídky 1+1, můžete s ní získat osobní slevové kupóny a obdržíte i dárek k narozeninám. Karta Lékárny Magistra vám mimo jiné umožní také rezervaci léku online.

Slevy na léky a mnohé další

Není to pochopitelně jenom leták Magistra Lékárny online, jenž vám přijde vhod a ušetří spoustu peněz. Se sdružením těchto lékáren se lze těšit také na profesionální péči. Ta zahrnuje rady a tipy na zdraví. Jedním slovem expert na bolest, který vám při návštěvě lékárny třeba změří krevní tlak a vysvětlí vše okolo zvolených léků. Nahlédněte do letáku Lékárny Magistra a vydejte se pro levnější léky na cokoliv.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.