Rossmann letákyLogo

Akční leták Rossmann na 17. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Rossmann

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Rossmann leták

Kvalitní kosmetiku a drogerii potřebuje k životu pravděpodobně každý. Ať už sháníte jakékoliv doplňky a výrobky tohoto typu, bude vám nápomocen prodejce Rossmann. Ten má v České republice více jak 130 poboček a své služby zde nabízí od roku 1994.

Akční Rossmann leták

V případě drogistického zboží je určitě příjemný výběr ze stovek položek. Ještě lákavější je však nákup za skvělé a snížené ceny. Těch se domůžete prostřednictvím letáku Rossmann. Leták je k dostání jednou za čtrnáct dnů a jeho platnost je od středy do úterý. Pokud však nemáte možnost získat jeho papírovou podobu, nezoufejte. Existuje daleko jednodušší a praktičtější způsob. Tím je Rossmann leták online, který je prezentován právě zde. Není to však jediné, co můžete získat v elektronické formě. Jednou za čas tu vychází také Rossmann magazín a leták Rossmánek. Vše plné cenově zajímavého sortimentu s tematickým laděním.

Produkty pro všechny věkové kategorie

Řetězce Rossmann se pyšní pestrými výrobky, které jsou primárně určeny pro děti, mladistvé, dospělé i postarší seniory. Na své si přijde naprosto každý. K dostání nejsou pouze parfémy a sprchové gely, ale také prací prášky, ostatní hygienické potřeby, vitamíny, doplňky stravy, krmivo pro zvířata a bižuterie. Tohle všechno zahrnují drogerie Rossmann a prezentuje online Rossmann leták. Vždy za výhodnější ceny, než je obvyklé.

Přidružené foto služby na prodejnách Rossmann

Rossmann, to není pouze kosmetika, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici vám budou také fotoslužby a profesionální FotoShop. I některé z těchto věcí se mohou objevit na letáku Rossmann. Fotoslužby jsou zdrojem originálních dárků pro blízké nebo rozšířením domácích fotoalb. Přečtěte si Rossmann leták online a zjistěte, co je aktuálně ve slevě.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.