Rossmann letákLogo

Akční leták Rossmann od 12.2.2020 do 25.2.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 25.2.2020
Zobrazit aktuální leták Rossmann

Rossmann leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Rossmann leták

Kvalitní kosmetiku a drogerii potřebuje k životu pravděpodobně každý. Ať už sháníte jakékoliv doplňky a výrobky tohoto typu, bude vám nápomocen prodejce Rossmann. Ten má v České republice více jak 130 poboček a své služby zde nabízí od roku 1994.

Akční Rossmann leták

V případě drogistického zboží je určitě příjemný výběr ze stovek položek. Ještě lákavější je však nákup za skvělé a snížené ceny. Těch se domůžete prostřednictvím letáku Rossmann. Leták je k dostání jednou za čtrnáct dnů a jeho platnost je od středy do úterý. Pokud však nemáte možnost získat jeho papírovou podobu, nezoufejte. Existuje daleko jednodušší a praktičtější způsob. Tím je Rossmann leták online, který je prezentován právě zde. Není to však jediné, co můžete získat v elektronické formě. Jednou za čas tu vychází také Rossmann magazín a leták Rossmánek. Vše plné cenově zajímavého sortimentu s tematickým laděním.

Produkty pro všechny věkové kategorie

Řetězce Rossmann se pyšní pestrými výrobky, které jsou primárně určeny pro děti, mladistvé, dospělé i postarší seniory. Na své si přijde naprosto každý. K dostání nejsou pouze parfémy a sprchové gely, ale také prací prášky, ostatní hygienické potřeby, vitamíny, doplňky stravy, krmivo pro zvířata a bižuterie. Tohle všechno zahrnují drogerie Rossmann a prezentuje online Rossmann leták. Vždy za výhodnější ceny, než je obvyklé.

Přidružené foto služby na prodejnách Rossmann

Rossmann, to není pouze kosmetika, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici vám budou také fotoslužby a profesionální FotoShop. I některé z těchto věcí se mohou objevit na letáku Rossmann. Fotoslužby jsou zdrojem originálních dárků pro blízké nebo rozšířením domácích fotoalb. Přečtěte si Rossmann leták online a zjistěte, co je aktuálně ve slevě.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.