Hornbach letákyLogo

Akční leták Hornbach na 21. týden a leták na příští týden

Akční slevové letáky Hornbach

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Abecední seznam prodejců

Zobrazit všechny letáky

Hornbach leták

Nahlédněte do produktové nabídky mezinárodního obchodního řetězce Hornbach, který se zaměřuje na segment hobby výrobků. V České republice působí už od roku 1998 a jeho prodejny můžete nalézt v nejrůznějších částech České republiky. Od Plzně, přes Prahu, až po Olomouc a Ostravu.

Hornbach leták na internetu

Hornbach vydává řadu nepravidelných letáků, které vychází během celého roku a mají odlišnou platnost. V papírové podobě je však dostanou do schránek pouze ti, kdo bydlí v blízkosti takové prodejny. Pokud si chcete přečíst, co lze zakoupit levně a výhodněji, bude vám nápomocen Hornbach leták online. Ten je dostupný právě zde. Sledovat můžete jeho aktuální vydání, které má povětšinou platnost jeden nebo dva měsíce. Není to však jenom klasický Hornbach leták, který si zde přečtete. Obchodní řetězec vysává i tematické letáky zaměřené na konkrétní segment – zahrada, koupelny, podlahy a jiné.

Hornbach online

Ještě, než vyrazíte na nejbližší pobočku řetězce Hornbach, navštivte internetové stránky společnosti. Tam se nachází online nástroje a pomocníci pro realizaci nejrůznějších pracovních postupů, ať už jde o interiéry nebo exteriéry. Pak stačí nahlédnout do letáku Hornbach a vydat se na nákup konkrétní zlevněné věci. Sháníte okna, dřevěné produkty, dveře, nářadí do dílny, věci z oblasti železářství, osvětlení, klimatizací nebo kamnářství? Tohle všechno a mnohé další vám nabídne Hornbach leták online v ucelené formě, kde najdete výrobky za nejnižší ceny na trhu. Už jste si přečetli aktuální Hornbach leták v elektronické podobě? Třeba právě vámi vyžadovaný sortiment pro dílnu a zahradu je nyní v akci za bezkonkurenční cenu.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.