Teta drogerie letákLogo

Akční leták Teta drogerie platný od 7. 11. do 18. 11. 2019

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 18. 11. 2019
Zobrazit aktuální leták Teta drogerie

Teta drogerie leták

První půjčka až 16 000 Kč zdarma. RPSN i úrok 0 %


Teta drogerie leták

Nakupujte drogerii a kosmetiku prostřednictvím největší sítě drogerií v České republice. Je to Teta drogerie, jejíž historie se začala psát v roce 1992, odkdy můžete zakoupit opravdu cokoliv z tohoto tematického sortimentu. A to v kombinaci s velice lákavými cenami, což dokazuje Teta drogerie leták.

Akční leták Teta drogerie

Navracejte se na toto místo vždy dvakrát do měsíce a budete mít jistotu, že vám neunikne online leták Teta drogerie. Ten totiž vychází ve dvou vydání během jednoho měsíce. Vždy a splatností od čtvrtka do soboty, kdy můžete vybrané zboží zakoupit v některé z mnohých prodejen v Česku. Papírový leták už není IN, dejte přednost jeho elektronické a aktualizované verzi.

Světové, ale i privátní značky

Teta drogerie si zakládá na kvalitním sortimentu, což dokazuje řada značek, jakými jsou Playboy, Ferrari, Adidas, Signal, Dermacol, Garnier, Fa a mnohé další. Aby toho nebylo málo, tak Teta drogerie má ve svém portfoliu také privátní značky. K těm patří třeba výrobky Ameté, Ellie, Helios Herb a Floré. Všechny tyto výrobky obsahuje Teta drogerie leták, a to vždy za sníženou a velice výhodnou cenu. Když si vyberete nějaký produkt z letáku, budete mít jistotu, že ušetříte.

Staňte se součástí Teta drogerie

Teta drogerie leták online pochopitelně není tím jediným způsobem, jak si zlevnit kosmetiku a drogerii libovolného typu. Pokud v tomto drogistickém řetězci nakupujete pravidelně, založte si Teta kartu. S každým následujícím nákupem můžete docílit nižších cen, slev ve výši až 50 % na vybrané zboží a ostatních benefitů. Teta drogerie leták v kombinaci s Teta kartou je zkrátka nezaměnitelnou kombinací. Aktuální leták Teta drogerie si můžete přečíst a prolistovat právě teď.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.