Prior letákLogo

Akční leták Prior od 18.5.2020 do 9.6.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 9.6.2020
Zobrazit aktuální leták Prior

Prior leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Prior leták

Obchodní domy značky Prior se na tuzemském trhu objevily v roce 2005 a od té doby se rozšířily do několika velkých měst po celém území České republiky. Je to celkem čtrnáct prodejen, kde můžete zakoupit zboží nejrůznějšího typu od oblečení až po bytové doplňky. A pokud chcete ušetřit, přijdou vám vhod Prior letáky.

Prior leták online

Když bydlíte poblíž některého z obchodních domů Prior pak jistě víte, že ve vaší schránce skončí Prior leták jednou nebo dvakrát za měsíc. Jeho obsahová část obvykle koresponduje s daným obdobím. Kromě Prior letáků jsou zároveň vydávány speciální katalogy zaměřující se na konkrétní roční dobu. Nejčastěji je to podzim/zima a jaro/léto. Jestliže nebydlíte v blízkosti obchodů Prior a nechcete si nechat ujít žádnou cenově výhodnou akci, pak využijte online letáky Prior právě zde. Ty jsou vždy aktuální.

Slevová karta Prior

Prior letáky jsou jednou z možností, jak ušetřit při nákupech v prodejnách Prior. Tu další vám přináší speciální slevová karta Prior. Ta je určena pro věrné zákazníky. Levně můžete zakoupit i zboží, které aktuálně není v akci. Maximální sleva se dle velikosti nákupu pohybuje kolem 20 %. Díky získaným bodům v podstatě obdržíte peníze nazpět. Nasbíraný kredit lze čerpat jednorázově při dalším nákupu. Pakliže zrovna nevíte, jaký bonus vám zajistí slevová karta Prior, stačí zadat její třináctimístné číslo na webu společnosti a zjistíte stav online. Takže na internetu najdete nejenom Prior letáky, ale i výpis svého bodového konta.

Darujte dárkovou poukázku

Nakupování v Prioru se může stát příjemným okamžikem nejenom pro vás samotné, ale také pro vaše nejbližší. Toho docílíte v okamžiku, kdy někomu předáte dárkovou poukázku, která je v hodnotě 200 Kč až 500 Kč. K tomu přidejte ještě aktuální leták Prior, ať obdarovaný člověk ví, co může zakoupit v akci a levně.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.