OBI letákLogo

Akční leták OBI platný od 6. 11. do 17. 11. 2019

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 17. 11. 2019
Zobrazit aktuální leták OBI

OBI leták

První půjčka až 16 000 Kč zdarma. RPSN i úrok 0 %


OBI leták

Potřebujete nové nářadí do domácnosti? Sháníte vhodný stavební materiál na rekonstrukci interiéru nebo exteriéru dané nemovitosti? Pak si pro takový sortiment zajděte do obchodních řetězců OBI, které se na takové výrobky zaměřují. OBI prodejny fungují na českém trhu od roku 1995 a najdete je ve více jak třiceti velkých městech. S otevírací dobou do 21 hodin, což přijde vhod jistě každému zákazníkovi.

OBI leták na internetu

OBI se pyšní nejenom širokým sortimentem, ale také vynikajícími cenami. K tomu přispívá OBI leták, jež se v poštovních schránkách objevuje jednou za dva týdny. Pokud se k vám taková informace o slevách nedostane, zvolte mnohem lepší přístupnost. Tu prezentuje OBI leták online, který si zde přečtete v jeho aktuálním vydání. Platnost takového letáku je povětšinou od soboty do středy, takže máte dostatek času na to, vyrazit do některého z obchodů a pořídit vše levně a kvalitně.

Nadstandardní zákaznický servis

V OBI si přijde na své opravdu kdokoliv. A to nejenom z pohledu stavebního materiálu, dveří, oken, barev na malování, světel, nářadí nebo spousty doplňků pro zahradu. Ve prospěch tohoto řetězce hovoří také špičkový zákaznický servis. Ať už si na letáku OBI najdete cokoliv ke koupi, s konkrétním výběrem vám poradí zkušení prodejci. Výjimkou není ani řada přidružených služeb. Co byste řekli na výrobu klíčů, šicí centrum, montážní servis, výřezy ze dřeva a spoustu dalšího? Tohle všechno spadá do jakékoliv OBI akce, kterou nepropásnete díky aktuálním letákům. Ať už jsou to OBI letáky online nebo speciální OBI katalogy. Tohle všechno zde máte k dispozici od počátku platnosti až do konce. Nyní můžete s klidem zapomenout na papírové letáky. Dnešní době jednoznačně vévodí letáky elektronické.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.