Globus letákLogo

Akční leták Globus od 26.11.2020 do 2.12.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 2.12.2020
Zobrazit aktuální leták Globus

Globus leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Globus leták

Nakupujte potraviny, hračky, elektroniku a domácí potřeby na jednom jediném místě. K tomu vám poslouží hypermarkety Globus, kterých se na území České republiky nachází hned patnáct. Jde o specializované obchody původem z Německa, v nichž najdete od každého něco.

Globus leták online

Vzhledem k omezenějšímu množství hypermarketů je zřejmé, že papírové letáky chodí pouze ve městech, kde se obchody nachází. Pokud chcete být také informováni o cenových trhácích v Globusu, přečtěte si elektronickou verzi letáku. Tu naleznete na tomto místě. Globus leták online je zdarma a přístupný naprosto všem. Jde o věrnou kopii papírového letáku, takže vychází jednou týdně. Jeho platnost je od čtvrtka do středy. Přečíst si můžete také speciální tematické katalogy Globus online. Ty mají delší platnost a jsou zaměřeny na konkrétní témata.

Sázka na kvalitu a přidružené služby

Globus leták online se pro vás stane velkým lákadlem k tomu, abyste navštívili síť těchto hypermarketů. Ty se pyšní řadou vlastních produktů, kde cílí na výslednou kvalitu. Je to kupříkladu výroba pečiva. Mimo to se vám dostane i ostatních služeb. Na řadě míst je k dispozici čerpací stanice, mycí linka, dětský koutek, Restaurace Globus a mnohé další.

Přečtěte si leták Globu s nakupujte bez front

Pokud se nechcete zdržovat nakupováním a máte rádi co nejjednodušší řešení, je pro vás Globus leták tím správným odrazovým můstkem. Když víte, co chcete v akci zakoupit, při návštěvě hypermarketu Globus využijte technologie Scan & Go. Zboží ve svém nákupním košíku si sami naskenujete a potom bez jakéhokoliv zdržování u pokladny rovnou zaplatíte. Přesvědčte se o tom, že v letáku Globus online se toho skrývá více než dost.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.