Tesco letákLogo

Akční leták Tesco od 11.3.2020 do 17.3.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 17.3.2020
Zobrazit aktuální leták Tesco

Tesco leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Tesco leták

Obchodní řetězec Tesco je ideálním místem pro nákup potravin a přidruženého sortimentu. Tato diskontní obchodní síť se v České republice objevila v roce 1996 a od té doby zde byla vybudována řada prodejen. Ještě, než vyrazíte do některé z nich, přečtěte si Tesco leták, který vám možná ušetří spoustu peněz.

Tesco leták na internetu

Tesco leták se objevuje v poštovních schránkách mnohých z nás. Pokud se však nechcete spoléhat na roznašeče letáků, přečtěte si zde jeho elektronickou verzi. Tesco leták online tu prezentujeme jednou týdně. Přesně s takovou pravidelností totiž vychází. Aktuální vydání je platné od středy do úterý. Vybírat si mimochodem můžete z různých letáků Tesco, které jsou primárně určeny pro vybrané supermarkety a hypermarkety.

Kvalita v podobě privátních značek

Když otevřete Tesco leták online, neuniknou vaší pozornosti produkty libovolného charakteru. Narazit můžete i na řadu prémiových a specifických značek. Patří mezi ně například oblečení F&F, privátní značky Tesco Value, Tesco Finest a mnohé jiné. Je pravdou, že Tesco letáky zahrnují opravdu široký sortiment, nejenom potraviny. Zkrátka od všeho kousek. Vše, co je možné zakoupit v těchto proslulých řetězcích.

Od Tesca můžete čekat mnohé navíc

Obchodní řetězce Tesco, to nejsou jen běžné prodejny, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici jsou i mobilní služby nebo internetový obchod. Mnohé zákazníky nadchne karta Tesco Clubcard, s níž budete sbírat body a ušetříte další peníze. Když takový nákup spojíte s Tesco letáky, pak mohou slevy dosahovat vysokých částek. Ať už dostanete chuť na jakékoliv jídlo nebo budete potřebovat něco z produktového portfolia Tesco, nahlédněte nejprve do letáku. Přečtěte si aktuální Tesco leták online a dejte přednost výhodnějším cenám.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.