Tesco letákLogo

Akční leták Tesco od 11.3.2020 do 17.3.2020 – stránka 15 z 24

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 17.3.2020
Zobrazit aktuální leták Tesco

Tesco leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Tesco leták

Obchodní řetězec Tesco je ideálním místem pro nákup potravin a přidruženého sortimentu. Tato diskontní obchodní síť se v České republice objevila v roce 1996 a od té doby zde byla vybudována řada prodejen. Ještě, než vyrazíte do některé z nich, přečtěte si Tesco leták, který vám možná ušetří spoustu peněz.

Tesco leták na internetu

Tesco leták se objevuje v poštovních schránkách mnohých z nás. Pokud se však nechcete spoléhat na roznašeče letáků, přečtěte si zde jeho elektronickou verzi. Tesco leták online tu prezentujeme jednou týdně. Přesně s takovou pravidelností totiž vychází. Aktuální vydání je platné od středy do úterý. Vybírat si mimochodem můžete z různých letáků Tesco, které jsou primárně určeny pro vybrané supermarkety a hypermarkety.

Kvalita v podobě privátních značek

Když otevřete Tesco leták online, neuniknou vaší pozornosti produkty libovolného charakteru. Narazit můžete i na řadu prémiových a specifických značek. Patří mezi ně například oblečení F&F, privátní značky Tesco Value, Tesco Finest a mnohé jiné. Je pravdou, že Tesco letáky zahrnují opravdu široký sortiment, nejenom potraviny. Zkrátka od všeho kousek. Vše, co je možné zakoupit v těchto proslulých řetězcích.

Od Tesca můžete čekat mnohé navíc

Obchodní řetězce Tesco, to nejsou jen běžné prodejny, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici jsou i mobilní služby nebo internetový obchod. Mnohé zákazníky nadchne karta Tesco Clubcard, s níž budete sbírat body a ušetříte další peníze. Když takový nákup spojíte s Tesco letáky, pak mohou slevy dosahovat vysokých částek. Ať už dostanete chuť na jakékoliv jídlo nebo budete potřebovat něco z produktového portfolia Tesco, nahlédněte nejprve do letáku. Přečtěte si aktuální Tesco leták online a dejte přednost výhodnějším cenám.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.