Provident START půjčka recenzeLogo

Recenze Provident START půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Provident START půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Provident Financial s.r.o. (IČ: 25621351) se sídlem Olbrachtova 9/2006, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Provident START si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 16 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Provident START si můžete půjčit 3 000 Kč až 16 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 16 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 4 měsíce až 4 měsíce a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Provident START nabízí až 16 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Provident START novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 16 000 Kč na 4 měsíce. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 4 měsíce), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Provident Financial s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN již od 0,00% p.a.

Půjčka Provident START se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Provident START zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Provident START nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.provident.cz/pujcky/pujcka-zdarma

Jak vypadají webové stránky www.provident.cz/pujcky/pujcka-zdarma

Úvěr u Provident Financial s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.provident.cz/pujcky/pujcka-zdarma totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách Provident START se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 12 000 Kč na 3 měsíce za 12 000 Kč (RPSN: 0 %)

Provident Financial s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Provident START je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.


Akční nabídka

Soutěž o 200 obřích TV značky SAMSUNG

Zapojit se může každý klient, který od 14. srpna do 1. října 2019 uzavře jakoukoli půjčku s Providentem a provede jednoduchou online registraci. Soutěžit je možné i s půjčkou Provident START, o výhře se zákazník dozví ihned po odeslání registrace.

Výhody a nevýhody půjčky Provident START

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost půjčit si až 16 000 Kč na 4 měsíce zdarma
 • Půjčenou částku zaplatíte formou 4 rovnoměrných měsíčních splátek
 • Půjčka Provident START je dostupná i cizincům s trvalým pobytem v ČR
 • Možnost vyplacení na účet (do 2 dnů), nebo hotově i o víkendech
 • Pokud úvěr splatíte včas, je půjčka Provident START zcela zdarma
 • Srozumitelná online žádost a přehledné webové stránky
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žadatelů
 • Vyplacení na účet je pomalejší, než je u rychlých půjček obvyklé
 • Výhodná nabídka bezplatné půjčky je určena výhradně novým klientům

Kolik mě půjčka Provident START bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Provident START kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 12 000 Kč. Doba splatnosti: 3 měsíce. Poplatky / měsíční splátka: 4 000 Kč. Celková splatná částka klientem: 12 000 Kč. Výše RPSN: 0 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Provident START je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Půjčka Provident START je určena novým klientům společnosti, těm nabízí půjčku bez úroků, kterou rovnoměrně splatíte během 4 měsíců.

„Provident START je zajímavým produktem, který má ve svém portfoliu Provident. Konkrétně se jedná o nabídku určenou výhradně novým klientům, ti mohou s Provident START získat svůj první úvěr bezúročně, přičemž si mohou vypůjčit až 16 000 Kč s pevně danou hranicí splácení 4 měsíce. Půjčenou částku tedy splatí formou tří stejně velkých měsíčních splátek. Pokud se jim to podaří, je půjčka bez úroků a poplatků, pokud ne, sankcím se samozřejmě nevyhnou (a malé nejsou). Webové stránky jsou přehledné, kalkulačka a smluvní dokumentace nechybí. Půjčku lze vyplatit buď hotově (i o víkendech), nebo na účet (to ale trvá déle, než je běžné v tomto segmentu). Schvalovatelnost žádostí je bohužel spíše podprůměrná.“

70 %

 • Provident START
 • Půjčku Provident START můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku