Provident START půjčka zkušenostiLogo

Je Provident START půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti

Provident START – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou Provident START s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Provident START? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Provident START hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Provident START.

Hodnocení návštěvníků

Podělte se o své zkušenosti a přidejte hodnocení

Vložit hodnocení a recenzi

Je „Provident START“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Provident START podvod“ nebo “Provident START zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost Provident Financial s.r.o. (IČ: 25621351) se sídlem Olbrachtova 9/2006, 14000 Praha 4, která je poskytovatelem nebankovní půjčky Provident START všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka Provident START není podvod.

  • Provident START
  • Půjčku Provident START můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku