Air Bank konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Náhled webových stránek www.airbank.cz/produkty/prevedeni-pujcky/
Náhled webových stránek www.airbank.cz/produkty/prevedeni-pujcky/
Konsolidace 10 000 Kč – 900 000 Kč
Splatnost 6 měsíců – 10 let
Úrok od 4,90 % p.a.
RPSN od 5,02 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.airbank.cz/produkty/prevedeni-pujcky/

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od Air Bank je finančním produktem, který poskytuje Air Bank a.s. (IČ: 29045371) se sídlem na adrese Evropská 2690/17, 16000 Praha 6. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Air Bank si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 900 000 Kč

Spojte si třeba až 10 různých závazků v jeden – ušetříte

Air Bank a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 10 000 Kč až 900 000 Kč. Spojit takto můžete najednou až 10 různých dluhů. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 6 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 5,02 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing

V Air Bank je možné sloučit úvěry do výše 900 000 Kč s velmi dobrým úrokem a bez dalších poplatků. Nejlepší úrok je však podmíněn výší půjčované částky a perfektní platební morálkou po celou dobu splácení.

Konsolidaci Air Bank můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Air Bank zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Air Bank nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.airbank.cz/produkty/prevedeni-pujcky/

Konsolidaci u Air Bank a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Na webových stránkách Air Bank jsme bohužel nedohledali vzory smluvní dokumentace, za to snižujeme celkové hodnocení produktu.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Air Bank

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Pokud konsolidujete úvěry ve výši přes 200 000 Kč, můžete získat úrok 4,9 %
 • Dlouhá doba splatnosti, úvěr můžete u Air Bank splácet třeba až 120 měsíců
 • Možnost konsolidovat také vybrané leasingy (většina velkých společností)
 • Přehledná kalkulačka a možnost předjednat konsolidaci přes internet
 • Konsolidace je dostupná i cizicům s trvalým pobytem v České republice
 • Nutnost doložit smlouvy ke všem konsolidovaným úvěrům
 • Absence nebankovních společností (vyjma Profi Credit, Provident a Cofidis)
 • Webové stránky by mohly obsahovat více, podrobněji rozepsaných, informací
 • Souhlas manžela/manželky u úvěru nad 300 000 Kč

RPSN začíná na hranici 5,02 % ročně

Úvěr 100 000 Kč na 96 měsíců za 1 462 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.airbank.cz/produkty/prevedeni-pujcky/). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Air Bank kalkulačka splátek zde na webu. Při výši úvěru 100 000 Kč je základní roční pevná úroková sazba 8,9 %, RPSN 9,28 % a splátka 1 462 Kč. Celkem pak v 96 měsíčních splátkách zaplatíte 140 253 Kč. Pokud ale budete splácet včas, získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 7,9 % ročně s RPSN 8,19 %, splácet budete 1 462 Kč a celkem v 92 splátkách zaplatíte jen 133 483 Kč.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Air Bank můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

V Air Bank je možné sloučit úvěry do výše 900 000 Kč s velmi dobrým úrokem a bez dalších poplatků. Nejlepší úrok je však podmíněn výší půjčované částky a perfektní platební morálkou po celou dobu splácení.

„Konsolidace do Air Bank láká na dobrý úrok i výši RPSN. Umožnuje sloučit až 10 různých závazků, přičemž minimální výše je již od 10 000 Kč. Sloučit lze i vybrané nebankovní půjčky (Cofidis, Provident, Profi Credit) a vybrané leasingové společnosti. Webové stránky jsou přehledné a obsahují dobře propracovanou kalkulačku, mohly by však zahrnout zájemce větším množstvím informací. “

Nezávazná online žádost

Air Bank

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „Air Bank“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte druhý doklad totožnosti
 • vlastníte bankovní účet
 • můžete dodat potvrzení o výši příjmu

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Air Bank

Air Bank – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Air Bank konsolidace půjček
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Air Bank konsolidace půjček
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Air Bank a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace Air Bank je poskytována společností Air Bank a.s. (IČ: 29045371), se sídlem na adrese Evropská 2690/17, 16000 Praha 6. Air Bank konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 10 000 Kč do 900 000 Kč, přičemž lze konsolidovat maximálně 10 různých dluhů. Konsolidovat lze bankovní půjčky, nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, leasing, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 10 let. Výše RPSN začíná na hranici 5,02 % ročně. Konsolidace od Air Bank a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Vyřízení a poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u Air Bank a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, bankovní účet, potvrzení o výši příjmu, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od Air Bank není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace Air Bank je dostupná i žadatelům se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS, NRKI, BRKI) v případě, že prokáží schopnost řádně splatit celý úvěr. Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Air Bank konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 80 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.airbank.cz/produkty/prevedeni-pujcky/. Bankovní konsolidaci Air Bank nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany Air Bank a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • Air Bank
 • Konsolidaci „Air Bank“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost