ČSOB konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Konsolidace 50 000 Kč – 800 000 Kč
Splatnost 12 měsíců – 10 let
Úrok od 4,90 % p.a.
RPSN od 5,01 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.csob.cz/portal/lide/pujcky/konsolidace

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od ČSOB je finančním produktem, který poskytuje ČSOB a.s. (IČ: 00001350) se sídlem na adrese Radlická 333/150, 15000 Praha 5. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od ČSOB si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 800 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

ČSOB a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 50 000 Kč až 800 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 5,01 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent

Konsolidace ČSOB umožňuje sloučit dluhy až do výše 800 000 Kč bez zbytečných poplatků za cokoliv. Není však možné konsolidovat leasing a malé půjčky.

Konsolidaci ČSOB můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u ČSOB zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od ČSOB nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.csob.cz/portal/lide/pujcky/konsolidace

Konsolidaci u ČSOB a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u ČSOB rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček ČSOB

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Limit pro sloučení půjček až 800 000 Kč řadí k produkt k nadprůměru
 • Volitelně velmi dlouhá doba splatnosti (až 120 měsíců, tj. 10 let)
 • Rozumná úroková sazba, která se příliš neliší od výše RPSN
 • Bez poplatků za sjednání, poskytnutí i předčasné splacení úvěru
 • Možnost zdarma si snížit, zvýšit nebo odložit měsíční splátku
 • Přehledné webové stránky s perfektně propracovanou kalkulačkou
 • Nemožnost konsolidovat nebankovní půjčky a leasing
 • Nejnižší částka pro konsolidaci je 50 000 Kč
 • Maximální výše RPSN může dosahovat až 20,6 %

RPSN začíná na hranici 5,01 % ročně

Úvěr 300 000 Kč na 84 měsíců za 4 812 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.csob.cz/portal/lide/pujcky/konsolidace). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce ČSOB kalkulačka splátek zde na webu. ČSOB konsolidace ve výši 300 000 Kč se splatností 7 let: RPSN 9,3 %, pevná úroková sazba 8,9 % p.a., měsíční splátka 4 812 Kč, celkem k úhradě 404 208 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci ČSOB můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Konsolidace ČSOB umožňuje sloučit dluhy až do výše 800 000 Kč bez zbytečných poplatků za cokoliv. Není však možné konsolidovat leasing a malé půjčky.

„Bez ručitele a bez zbytečných poplatků za cokoliv dokáže ČSOB konsolidovat závazky s vysokým limitem až 800 000 Kč, což je v tomto segmentu nadprůměrná částka. Předností je velmi dlouhá doba splatnosti, třeba až 120 měsíců a rozumná výše úroků. Díky perfektně zpracované kalkulačce si můžete celý model jednoduše propočítat předem a konsolidaci v ČSOB sjednat přes internet, po telefonu, nebo na pobočce. Jste-li klientem ČSOB, nemusíte dokládat potvrzení o příjmech. Bohužel není možné do sloučení zahrnout také leasing či rychlé půjčky, spodní hranicí je částka 50 000 Kč.“

Nezávazná online žádost

ČSOB

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „ČSOB“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte bankovní účet
 • máte české státní občanství

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

ČSOB

ČSOB – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze ČSOB konsolidace půjček
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti ČSOB konsolidace půjček
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
ČSOB a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace ČSOB je poskytována společností ČSOB a.s. (IČ: 00001350), se sídlem na adrese Radlická 333/150, 15000 Praha 5. ČSOB konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 50 000 Kč do 800 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN začíná na hranici 5,01 % ročně. Konsolidace od ČSOB a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Vyřízení a poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u ČSOB a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, bankovní účet, české občanství, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od ČSOB není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace ČSOB není určena žadatelům, kteří mají záznam v některém z registrů dlužníků (např. SOLUS, BRKI, NRKI). Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). ČSOB konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 60 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.csob.cz/portal/lide/pujcky/konsolidace. Bankovní konsolidaci ČSOB nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany ČSOB a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • ČSOB
 • Konsolidaci „ČSOB“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost