Equa Bank RePůjčka recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Náhled webových stránek www.equabank.cz/pujcky/konsolidace-pujcka
Náhled webových stránek www.equabank.cz/pujcky/konsolidace-pujcka
Konsolidace 50 000 Kč – 800 000 Kč
Splatnost 12 měsíců – 10 let
Úrok od 5,70 % p.a.
RPSN od 5,90 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
  malé půjčky
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.equabank.cz/pujcky/konsolidace-pujcka

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od Equa Bank je finančním produktem, který poskytuje Equa bank a.s. (IČ: 47116102) se sídlem na adrese Karolinská 661/4, 18600 Praha 8. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Equa Bank si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 800 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Equa bank a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 50 000 Kč až 800 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 5,90 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
  malé půjčky

RePůjčka od Equa Bank je prověřená konsolidace pro jejíž sjednání stačí pouze kopie smlouvy jednoho z konsolidovaných dluhů, splacení závazků však zůstává na klientovi.

Konsolidaci Equa Bank můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Equa Bank zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Equa Bank nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). K vyřízení žádosti je nezbytné uvést výši finančního příjmu, tu všaak poskytovatel Equa bank a.s. nemusí v případě dostatečné bonity aktivně kontrolovat.

Oficiální web naleznete na www.equabank.cz/pujcky/konsolidace-pujcka

Konsolidaci u Equa bank a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Equa Bank rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Equa Bank

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Equa Bank dokáže konsolidovat všechny druhy závazků do limitu 800 000 Kč
 • Možnost nastavit si velmi dlouhou dobu splatnosti, třeba až na 10 let
 • Není nutné dokládat potvrzení o výši příjmu, pouze prohlášení v rámci žádosti
 • Při spojení půjček ve výši nad 50 000 Kč dostane klient dárek - nafukovací pytel
 • K vyřízení žádosti stačí jediná smlouva k jedné z původních půjček
 • Vedení bankovního účtu a výběr ze všech bankomatů zdarma
 • Splacení jednotlivých dluhů neprovádí banka, ale je na klientovi
 • Žádost nelze dokončit online, nutný podpis smlouvy kurýrem, nebo na pobočce
 • Kontrolují se všechny dostupné registry dlužníků (BRKI, NRKI, Solus)
 • Konsolidace od Equa Bank je dostupná i cizincům trvalým pobytem v ČR

RPSN začíná na hranici 5,90 % ročně

Úvěr 290 000 Kč na 120 měsíců za 3 048 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.equabank.cz/pujcky/konsolidace-pujcka). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Equa Bank kalkulačka splátek zde na webu. Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 048 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 365 760 Kč.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Equa Bank můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

RePůjčka od Equa Bank je prověřená konsolidace pro jejíž sjednání stačí pouze kopie smlouvy jednoho z konsolidovaných dluhů, splacení závazků však zůstává na klientovi.

„Equa Bank nabízí konsolidaci (sloučení) půjček pod názvem RePůjčka. V rámci konsolidace lze spojit všechny typy závazků, bankovní i nebankovní půjčky, kontokorent, kreditní karty a dokonce i leasing, to vše až do limitu 800 000 Kč. Výhodou je dlouhá splatnost (až 10 let) a jednoduché online sjednání, pro které postačí občanský průkaz a kopie alespoň jedné konsolidované půjčky. Klienti zdarma získají dárek (hezký nafukovací pytel) a bezplatný účet s výběry z bankomatů zdarma. RePůjčka však nelze sjednat online, podpis smlouvy přes kurýra, nebo na pobočce banky jsou nezbytné. Samotné splacení závazků pak zůstává na klientovi, banka mu pouze poskytuje peníze. RePůjčka patří svým úrokem i podmínkami mezi velmi přátelské a výhodné úvěr, mezi bankovními konsolidacemi patří ke špičce.“

Nezávazná online žádost

Equa Bank

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „Equa Bank“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Equa Bank

Equa Bank – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Equa Bank RePůjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Equa Bank RePůjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Equa bank a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace Equa Bank je poskytována společností Equa bank a.s. (IČ: 47116102), se sídlem na adrese Karolinská 661/4, 18600 Praha 8. Equa Bank RePůjčka nabízí spojení úvěrů od 50 000 Kč do 800 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, leasing, malé půjčky, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN začíná na hranici 5,90 % ročně. Konsolidace od Equa bank a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Vyřízení a poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u Equa bank a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, trvalý pobyt v ČR, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od Equa Bank není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace Equa Bank je dostupná i žadatelům se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS, NRKI, BRKI) v případě, že prokáží schopnost řádně splatit celý úvěr. Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Equa Bank konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 80 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.equabank.cz/pujcky/konsolidace-pujcka. Bankovní konsolidaci Equa Bank nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany Equa bank a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • Equa Bank
 • Konsolidaci „Equa Bank“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost