Home Credit konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Náhled webových stránek www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek
Náhled webových stránek www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek
Konsolidace 30 000 Kč – 600 000 Kč
Splatnost 24 měsíců – 8 let
Úrok od 7,46 % p.a.
RPSN od 7,70 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
  malé půjčky
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek

Nezávazná online žádost

Recenze

Nebankovní konsolidace půjček od Home Credit je finančním produktem, který poskytuje Home Credit a.s. (IČ: 26978636) se sídlem na adrese Nové sady 996/25, 60200 Brno. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Home Credit si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 600 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Home Credit a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 600 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 24 měsíců až 8 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 7,70 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
  malé půjčky

Konsolidace od Home Credit patří mezi nejvýhodnější mezi nebankovními poskytovateli. Výhodou je, že vypovězení a vyplacení na sebe převezme Home Credit, daní za to je ale vyšší úroková sazba než v bance.

Konsolidaci Home Credit můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Home Credit zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Home Credit nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek

Konsolidaci u Home Credit a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Home Credit rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Home Credit

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Home Credit dokáže konsolidovat širokou paletu produktů od úvěrů až po leasing
 • Stávající půjčky za vás doplatí a ukončí Home Credit, stačí váš podpis
 • Možnost sjednat si pojištění pro případ nemoci či výpadku příjmu
 • Velmi pěkně a srozumitelně zpracovaná kalkulačka na webu
 • Sjednání a vedení půjčky, stejně jako mimořádné splátky jsou zdarma
 • Možnost splácet převodem, složenkou nebo na terminálech SAZKA
 • Vyšší RPSN v porovnání s nabídkou bankovních konsolidací
 • Pojištění nemusí být výhodné pro každého, stojí tedy za zvážení

RPSN začíná na hranici 7,70 % ročně

Úvěr 30 000 Kč na 24 měsíců za 1 351 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Home Credit kalkulačka splátek zde na webu. Při výši úvěru 30 000 Kč, výši splátky 1 351 Kč, počtu splátek 24, je úrok 7,46 % p.a., RPSN 7,7 %, a celková částka splatná spotřebitelem 32 424 Kč.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Home Credit můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • české občanství

Naše hodnocení

Konsolidace od Home Credit patří mezi nejvýhodnější mezi nebankovními poskytovateli. Výhodou je, že vypovězení a vyplacení na sebe převezme Home Credit, daní za to je ale vyšší úroková sazba než v bance.

„Home Credit nabízí svou konsolidaci v rozsahu 30 000 Kč až 600 000 Kč a dlouhou dobou splatnosti. Dokáže přitom sloučit všechny možné produkty, od běžných úvěrů, přes kreditní karty až po leasing. Za klienta rovněž Home Credit provede vypovězení a vyplacení konsolidovaných závazků. Webové stránky jsou přehledné, srozumitelné a obsahují všechny nezbytné informace. Škoda pouze vyššího úroku, než nabízí banky.“

Nezávazná online žádost

Home Credit

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „Home Credit“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • máte české státní občanství

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Home Credit

Home Credit – Nebankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Home Credit konsolidace půjček
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Home Credit konsolidace půjček
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Home Credit a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní konsolidace Home Credit je poskytována společností Home Credit a.s. (IČ: 26978636), se sídlem na adrese Nové sady 996/25, 60200 Brno. Home Credit konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 30 000 Kč do 600 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, leasing, malé půjčky, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 24 měsíců až 8 let. Výše RPSN začíná na hranici 7,70 % ročně. Konsolidace od Home Credit a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Vyřízení a poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u Home Credit a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, české občanství, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od Home Credit není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace Home Credit je dostupná i žadatelům se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS, NRKI, BRKI) v případě, že prokáží schopnost řádně splatit celý úvěr. Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Home Credit konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 80 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek. Nebankovní konsolidaci Home Credit nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany Home Credit a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Nebankovní konsolidace

 • Home Credit
 • Konsolidaci „Home Credit“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost