Home Credit konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Nebankovní konsolidace půjček od Home Credit je finančním produktem, který poskytuje Home Credit a.s. (IČ: 26978636) se sídlem na adrese Nové sady 996/25, 60200 Brno. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Home Credit si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 600 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Home Credit a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 600 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 24 měsíců až 8 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 7,70 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
  malé půjčky

Konsolidace od Home Credit patří mezi nejvýhodnější mezi nebankovními poskytovateli. Výhodou je, že vypovězení a vyplacení na sebe převezme Home Credit, daní za to je ale vyšší úroková sazba než v bance.

Konsolidaci Home Credit můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Home Credit zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Home Credit nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek

Konsolidaci u Home Credit a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Home Credit rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Home Credit

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Home Credit dokáže konsolidovat širokou paletu produktů od úvěrů až po leasing
 • Stávající půjčky za vás doplatí a ukončí Home Credit, stačí váš podpis
 • Možnost sjednat si pojištění pro případ nemoci či výpadku příjmu
 • Velmi pěkně a srozumitelně zpracovaná kalkulačka na webu
 • Sjednání a vedení půjčky, stejně jako mimořádné splátky jsou zdarma
 • Možnost splácet převodem, složenkou nebo na terminálech SAZKA
 • Vyšší RPSN v porovnání s nabídkou bankovních konsolidací
 • Pojištění nemusí být výhodné pro každého, stojí tedy za zvážení

RPSN začíná na hranici 7,70 % ročně

Úvěr 30 000 Kč na 24 měsíců za 1 351 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.homecredit.cz/konsolidace-pujcek). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Home Credit kalkulačka splátek zde na webu. Při výši úvěru 30 000 Kč, výši splátky 1 351 Kč, počtu splátek 24, je úrok 7,46 % p.a., RPSN 7,7 %, a celková částka splatná spotřebitelem 32 424 Kč.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Home Credit můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • české občanství

Naše hodnocení

Konsolidace od Home Credit patří mezi nejvýhodnější mezi nebankovními poskytovateli. Výhodou je, že vypovězení a vyplacení na sebe převezme Home Credit, daní za to je ale vyšší úroková sazba než v bance.

„Home Credit nabízí svou konsolidaci v rozsahu 30 000 Kč až 600 000 Kč a dlouhou dobou splatnosti. Dokáže přitom sloučit všechny možné produkty, od běžných úvěrů, přes kreditní karty až po leasing. Za klienta rovněž Home Credit provede vypovězení a vyplacení konsolidovaných závazků. Webové stránky jsou přehledné, srozumitelné a obsahují všechny nezbytné informace. Škoda pouze vyššího úroku, než nabízí banky.“

80 %

 • Home Credit
 • Konsolidaci půjček Home Credit můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o konsolidaci