Komerční banka Optimální půjčka recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Bankovní konsolidace půjček od Komerční banka je finančním produktem, který poskytuje Komerční banka a.s. (IČ: 45317054) se sídlem na adrese Na příkopě 969/33, 11000 Praha 1. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Komerční banka si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 2 500 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Komerční banka a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 2 500 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 5,10 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent

Jeden z nejvyšších limitů pro sloučení půjček nabízí Komerční banka. Úroková sazba rovněž patří mezi nejlepší v porovnání s ostatními bankami, klient navíc nemusí řešit splácení ani rušení stávajících úvěrů.

Konsolidaci Komerční banka můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Komerční banka zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Komerční banka nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/optimalni-pujcka

Konsolidaci u Komerční banka a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Komerční banka rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Komerční banka

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Velmi vysoký úvěrový limit, sloučit půjčky lze až do výše 2 500 000 Kč
 • Zpracování, poskytnutí, správa účtu i předčasné splacení jsou zdarma
 • Velmi dlouhá doba splatnosti, půjčené peníze můžete splácet třeba až 10 let
 • Klient si může libovolně nastavit datum a výši své měsíční splátky
 • Komerční banka za klient provede splacení všech stávající půjček
 • Maximální výše RPSN je 13,68 % p.a.
 • Hezky zpracované webové stránky
 • Pojištění schopnosti splácet je poměrně drahé

RPSN začíná na hranici 5,10 % ročně

Úvěr 100 000 Kč na 96 měsíců za 1 562 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/optimalni-pujcka). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Komerční banka kalkulačka splátek zde na webu. Půjčka: 100 000 Kč, splatnost: 8 let, měsíční splátka: 680 Kč - 1562 Kč, RPSN: 13,68 %, celkem zaplatíte: 160 728,03 Kč

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Komerční banka můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Jeden z nejvyšších limitů pro sloučení půjček nabízí Komerční banka. Úroková sazba rovněž patří mezi nejlepší v porovnání s ostatními bankami, klient navíc nemusí řešit splácení ani rušení stávajících úvěrů.

„Konsolidace od Komerční banky patří k nejzajímavějším na českém bankovním trhu. Vysoký úvěrový limit až 2 500 000 Kč je bezkonkurenční a úroková sazba rovněž patří mezi nejlepší. Výhodou rovněž je, že vedení i předčasné splacení je zdarma a klient nemusí řešit splacení a rušení stávající úvěrů. Nevýhodou je průměrná schvalovatelnost a nemožnost konsolidovat také dluhy z leasingu. Rovněž nabízené pojištění, které ale není povinné, nevychází úplně nejlevněji.“

70 %

 • Komerční banka
 • Konsolidaci půjček Komerční banka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o konsolidaci