Komerční banka Optimální půjčka recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Konsolidace 30 000 Kč – 2 500 000 Kč
Splatnost 12 měsíců – 10 let
Úrok od 4,70 % p.a.
RPSN od 5,10 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/optimalni-pujcka

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od Komerční banka je finančním produktem, který poskytuje Komerční banka a.s. (IČ: 45317054) se sídlem na adrese Na příkopě 969/33, 11000 Praha 1. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Komerční banka si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 2 500 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Komerční banka a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 2 500 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 5,10 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent

Jeden z nejvyšších limitů pro sloučení půjček nabízí Komerční banka. Úroková sazba rovněž patří mezi nejlepší v porovnání s ostatními bankami, klient navíc nemusí řešit splácení ani rušení stávajících úvěrů.

Konsolidaci Komerční banka můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Komerční banka zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Komerční banka nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/optimalni-pujcka

Konsolidaci u Komerční banka a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Komerční banka rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Komerční banka

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Velmi vysoký úvěrový limit, sloučit půjčky lze až do výše 2 500 000 Kč
 • Zpracování, poskytnutí, správa účtu i předčasné splacení jsou zdarma
 • Velmi dlouhá doba splatnosti, půjčené peníze můžete splácet třeba až 10 let
 • Klient si může libovolně nastavit datum a výši své měsíční splátky
 • Komerční banka za klient provede splacení všech stávající půjček
 • Maximální výše RPSN je 13,68 % p.a.
 • Hezky zpracované webové stránky
 • Pojištění schopnosti splácet je poměrně drahé

RPSN začíná na hranici 5,10 % ročně

Úvěr 100 000 Kč na 96 měsíců za 1 562 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/optimalni-pujcka). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Komerční banka kalkulačka splátek zde na webu. Půjčka: 100 000 Kč, splatnost: 8 let, měsíční splátka: 680 Kč - 1562 Kč, RPSN: 13,68 %, celkem zaplatíte: 160 728,03 Kč

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Komerční banka můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Jeden z nejvyšších limitů pro sloučení půjček nabízí Komerční banka. Úroková sazba rovněž patří mezi nejlepší v porovnání s ostatními bankami, klient navíc nemusí řešit splácení ani rušení stávajících úvěrů.

„Konsolidace od Komerční banky patří k nejzajímavějším na českém bankovním trhu. Vysoký úvěrový limit až 2 500 000 Kč je bezkonkurenční a úroková sazba rovněž patří mezi nejlepší. Výhodou rovněž je, že vedení i předčasné splacení je zdarma a klient nemusí řešit splacení a rušení stávající úvěrů. Nevýhodou je průměrná schvalovatelnost a nemožnost konsolidovat také dluhy z leasingu. Rovněž nabízené pojištění, které ale není povinné, nevychází úplně nejlevněji.“

Nezávazná online žádost

Komerční banka

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „Komerční banka“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte druhý doklad totožnosti
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Komerční banka

Komerční banka – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Komerční banka Optimální půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Komerční banka Optimální půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Komerční banka a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace Komerční banka je poskytována společností Komerční banka a.s. (IČ: 45317054), se sídlem na adrese Na příkopě 969/33, 11000 Praha 1. Komerční banka Optimální půjčka nabízí spojení úvěrů od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN začíná na hranici 5,10 % ročně. Konsolidace od Komerční banka a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Vyřízení a poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u Komerční banka a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, trvalý pobyt v ČR, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od Komerční banka není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace Komerční banka je dostupná i žadatelům se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS, NRKI, BRKI) v případě, že prokáží schopnost řádně splatit celý úvěr. Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Komerční banka konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 70 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/optimalni-pujcka. Bankovní konsolidaci Komerční banka nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany Komerční banka a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • Komerční banka
 • Konsolidaci „Komerční banka“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost