Moneta Money konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Náhled webových stránek www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/slouceni-pujcek
Náhled webových stránek www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/slouceni-pujcek
Konsolidace 30 000 Kč – 800 000 Kč
Splatnost 24 měsíců – 10 let
Úrok od 5,80 % p.a.
RPSN od 5,90 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru 1 795 Kč (při sjednání na pobočce nebo po telefonu)
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/slouceni-pujcek

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od Moneta Money je finančním produktem, který poskytuje MONETA Money Bank a.s. (IČ: 25672720) se sídlem na adrese Vyskočilova 1442/1b, 14028 Praha 4. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Moneta Money si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 800 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

MONETA Money Bank a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 800 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 24 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 5,90 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent

Sloučení půjčky od Monety nabízí skvělý úrok i vysoký limit. Výhodou je, že banka provede splacení všech závazků za vás, nelze ale bohužel konslidovat leasing.

Konsolidaci Moneta Money můžete kdykoliv předčasně splatit

Vyřízení a poskytnutí úvěru je u Moneta Money bohužel spojeno s jednorázovou platbou ve výši 1 795 Kč (při sjednání na pobočce nebo po telefonu). Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Moneta Money nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/slouceni-pujcek

Konsolidaci u MONETA Money Bank a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Moneta Money rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Moneta Money

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Limit pro sloučení půjčky je u Monety až 800 000 Kč
 • Možnost dlouhé doby splácení (celkem až 120 měsíců)
 • Až o 2 % lepší úrok při sjednání konsolidace půjček se spolužadatelem
 • Sloučit je možné nejen vlastní závazky, ale i závazky rodinných příslušníků
 • Moneta Money Bank zajistí splacení stávajících půjček za vás
 • Chybí možnost konsolidovat leasing
 • U konsolidace půjček nad 500 000 Kč je nezbytný spolužadatel (např. manželka)

RPSN začíná na hranici 5,90 % ročně

Úvěr 350 000 Kč na 120 měsíců za 4 099 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/slouceni-pujcek). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Moneta Money kalkulačka splátek zde na webu. Výše úvěru 350 000 Kč, 120 splátek, měsíční splátka 4 099,97 Kč, roční úroková sazba 7,2 %, poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč při podání žádosti o úvěr online, RPSN 7,42 %, celková částka splatná spotřebitelem 491 425,03 Kč. U částek vyšších než 600 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Moneta Money můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Sloučení půjčky od Monety nabízí skvělý úrok i vysoký limit. Výhodou je, že banka provede splacení všech závazků za vás, nelze ale bohužel konslidovat leasing.

„Moneta Money nabízí výhodou konsolidaci s velmi dobrou úrokovou sazbu. V případě, že budete mít spolužadatele (ten je ostatně u limitu nad 500 000 Kč podmínkou), pak můžete získat ještě o 2 % lepší úrokovou sazbu, než je běžné. Banka provede za klienta splacení stávajících závazků, nemusí tedy nic řešit. Bohužel ale není možné zahrnout do sloučení půjček také kontokorent a leasing. Konsolidovat u Monety však lze i závazky rodinných příslušníků. Škoda poplatku 1 795 Kč za vyřízení na pobočce nebo po telefonu, přes internet je naštěstí zdarma. Webové stránky jsou pěkně zpracované, obsahují ilustrativní kalkulačku, ale podrobných informací by mohlo být přecijen víc (zejména v sekci Časté otázky). Konsolidace od Monety jinak určitě patří mezi TOP mezi bankami.“

Nezávazná online žádost

Moneta Money

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „Moneta Money“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • máte české státní občanství
 • můžete dodat potvrzení o výši příjmu
 • nemáte negativní záznam v registrech dlužníků

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Moneta Money

Moneta Money – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Moneta Money konsolidace půjček
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Moneta Money konsolidace půjček
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
MONETA Money Bank a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace Moneta Money je poskytována společností MONETA Money Bank a.s. (IČ: 25672720), se sídlem na adrese Vyskočilova 1442/1b, 14028 Praha 4. Moneta Money konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 30 000 Kč do 800 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 24 měsíců až 10 let. Výše RPSN začíná na hranici 5,90 % ročně. Konsolidace od MONETA Money Bank a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Jednorázový poplatek za vyřízení a poskytnutí úvěru činí 1 795 Kč (při sjednání na pobočce nebo po telefonu). Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u MONETA Money Bank a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, české občanství, potvrzení o výši příjmu, bez negativního záznamu v registrech, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od Moneta Money není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace Moneta Money je dostupná i žadatelům se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS, NRKI, BRKI) v případě, že prokáží schopnost řádně splatit celý úvěr. Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Moneta Money konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 80 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/slouceni-pujcek. Bankovní konsolidaci Moneta Money nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany MONETA Money Bank a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • Moneta Money
 • Konsolidaci „Moneta Money“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost