UniCredit PRESTO konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Konsolidace 30 000 Kč – 600 000 Kč
Splatnost 12 měsíců – 10 let
Úrok od 6,90 % p.a.
RPSN od 14,05 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru jednorázově 1500 Kč
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.unicreditshop.cz/online-pujcky#/slouceni-uveru

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od UniCredit je finančním produktem, který poskytuje UniCredit Bank Czech Republic a.s. (IČ: 64948242) se sídlem na adrese Želetavská 1525/1, 14000 Praha 4. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od UniCredit si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 600 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

UniCredit Bank Czech Republic a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 600 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 14,05 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent

PRESTO sloučení půjček od UniCredit bank má vysoký limit až 1 000 000 Kč, úroková sazba je ale vyšší než jinde a platí se poplatek 1500 Kč za poskytnutí úvěru.

Konsolidaci UniCredit můžete kdykoliv předčasně splatit

Vyřízení a poskytnutí úvěru je u UniCredit bohužel spojeno s jednorázovou platbou ve výši jednorázově 1500 Kč. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od UniCredit nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.unicreditshop.cz/online-pujcky#/slouceni-uveru

Konsolidaci u UniCredit Bank Czech Republic a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u UniCredit rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček UniCredit

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Možnost sloučit půjčky až do celkové výše 1 000 000 Kč
 • Nepotřebujete ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu
 • Sleva 2 % p.a. pokud si zřídíte U konto a úvěr pojistíte
 • Konsolidaci UniCredit Bank lze vyřídit bez papírování a online
 • Možnost předčasné splacení konsolidace bez dalších poplatků
 • Možnost až pětkrát odložit splátku (nejdříve ale po 10. splátce)
 • Úroková sazba je garantovaná po celou dobu splácení úvěru
 • Webové stránky nejsou příliš přehledné a přívětivé
 • Zplacení jednotlivých závazků zůstává na klientovi, banka pouze poskytne peníze
 • Dokončení žádosti je třeba provést na pobočce UniCredit Bank
 • Při půjčce nad 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel

RPSN začíná na hranici 14,05 % ročně

Úvěr 250 000 Kč na 84 měsíců za 4 696 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.unicreditshop.cz/online-pujcky#/slouceni-uveru). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce UniCredit kalkulačka splátek zde na webu. Reprezentativní příklad: Chci si půjčit 250 000 Kč • Celková výše úvěru 302 203 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč a poplatek za pojištění ve výši 50 703 Kč • Doba trvání úvěru 84 měsíců • Úroková sazba 7,9 % p. a. • Výše měsíční splátky 4 696 Kč • Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 14,88 % (při nesplnění podmínek řádného splácení) • Celková splatná částka 396 085 Kč, po započtení odměny za řádné splácení 331 835 Kč, což odpovídá úrokové sazbě ve výši 2,54 % p. a. • Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu).

Požadavky na žadatele

Konsolidaci UniCredit můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

PRESTO sloučení půjček od UniCredit bank má vysoký limit až 1 000 000 Kč, úroková sazba je ale vyšší než jinde a platí se poplatek 1500 Kč za poskytnutí úvěru.

„UniCredit Bank svou konsolidaci půjček nazývá jako PRESTO úvěr, ten může zaujmout limitem až 1 000 000 Kč a dlouhou dobou splatnosti. Nad 300 000 Kč však může být vyžadován spolužadatel (při nedostatečné bonitě). Výhodou je možné bezplatné předčasné splacení a garance úrokové sazby po celou dobou splácení. Skutečné RPSN však je vyšší než ve většině ostatních bank a celkové náklady dále prodražují jednorázový poplatek 1500 Kč za poskytnutí úvěru.“

Nezávazná online žádost

UniCredit

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „UniCredit “ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

UniCredit

UniCredit – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze UniCredit PRESTO konsolidace půjček
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti UniCredit PRESTO konsolidace půjček
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
UniCredit Bank Czech Republic a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace UniCredit je poskytována společností UniCredit Bank Czech Republic a.s. (IČ: 64948242), se sídlem na adrese Želetavská 1525/1, 14000 Praha 4. UniCredit PRESTO konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 30 000 Kč do 600 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, kreditní karty, kontokorent, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN začíná na hranici 14,05 % ročně. Konsolidace od UniCredit Bank Czech Republic a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Jednorázový poplatek za vyřízení a poskytnutí úvěru činí jednorázově 1500 Kč. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u UniCredit Bank Czech Republic a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, trvalý pobyt v ČR, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od UniCredit není podmíněno spolužadatelem, ručitelem, ani žádnou hmotnou zástavou. V rámci vyřízení žádosti musíte doložit výši vašeho finančního příjmu (např. formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu). Konsolidace UniCredit není určena žadatelům, kteří mají záznam v některém z registrů dlužníků (např. SOLUS, BRKI, NRKI). Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). UniCredit konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii. Současné souhrnné hodnocení od návštěvníků a redakce portálu je 50 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.unicreditshop.cz/online-pujcky#/slouceni-uveru. Bankovní konsolidaci UniCredit nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany UniCredit Bank Czech Republic a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • UniCredit
 • Konsolidaci „UniCredit “ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost