Albert Supermarket letákLogo

Akční leták Albert Supermarket od 28.12.2020 do 3.1.2021 – stránka 2 z 20

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 3.1.2021
Zobrazit aktuální leták Albert Supermarket

Albert Supermarket leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Albert Supermarket leták

Albert hypermarket a Albert supermarket, to jsou obchodní řetězce, jejichž historie na českém trhu sahá do roku 1991. Převzetí prodejen Julius Meinl a Interspar vedlo k vytvoření velice silného portfolia supermarketů, kterých je více jak 300 po celém území České republiky.

Letáky Albert

O novinkách a akčních cenách informuje společnost prostřednictvím letáků dvojího typu. Je to Albert supermarket leták a Albert hypermarket leták, jež vychází pravidelně jednou za týden. Výjimkou nejsou ani svátky. Albert leták obvykle platí od středy do úterý. Jednou za čas vyjde pod značkou Albert také speciální tištěná edice zaměřená na recepty. Albert leták pochopitelně nemusíte hledat pouze ve své poštovní schránce, ale spolehnout se můžete i na online Albert leták, který zde najdete vždy a včas.

Nabídka hypermarketů Albert

Prodejny Albert jsou plné nejrůznějšího sortimentu. Ten cenově zvýhodněný vám přináší právě akční leták Albert. Síť supermarketů si zakládá na vysoké kvalitě dodávaných potravin a jejich celkové čerstvosti. I díky tomu se prezentuje zárukou vrácení peněz. Garance se vztahuje na nejrůznější výrobky, od potravin, přes kosmetiku až po krmivo pro domácí mazlíčky. Albert supermarket je zdrojem několika privátních značek, jakými jsou Albert Excellent, AH Basic nebo Fresh Bistro. Exkluzivně v Albertu naleznete Etos, Nature´s Promise a Česká chuť. Speciální oddělení zde mají vegetariáni, ale také zákazníci vyhýbající se lepku a laktóze. I takové suroviny přináší online leták Albert.

Albert akce pro každého

Albert hypermarket je s vámi dnes a denně, třeba i prostřednictvím časopisu Magazín Albert. Nenechte si ujít žádný cenově výhodný sortiment a sledujte akční letáky Albert, které se vztahují na všechny prodejny v České republice.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.