Baumax letákLogo

Akční leták Baumax od 1.7.2020 do 31.7.2020 – stránka 8 z 12

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 31.7.2020
Zobrazit aktuální leták Baumax

Baumax leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Baumax leták

Potřebujete stavební materiál na rekonstrukci domu? Hledáte vybavení na zahradu, chybí vám nářadí v dílně nebo si chcete vybírat z mnohých bytových doplňků a stavebních prvků? Pak vám bude nápomocen obchodní řetězec BauMax, který na území České republiky působí již od roku 1992. Od té doby vzniklo 18 prodejen po celém Česku.

BauMax leták online

BauMax stejně jako ostatní řetězce tohoto typu rozesílá papírové letáky pouze lidem žijícím v okolí daných prodejen. Co když ale chcete být také informováni o skvělých cenových nabídkách? Potom zapomeňte na papírovou formu letáku a volte BauMax leták online. Ten je bezplatně dostupný a vychází vždy jednou měsíčně. Jeho platnost je od prvního do posledního dne v daném měsíci, takže máte dostatek času vše prostudovat a zakoupit. BauMax leták je vydáván také o svátcích, kdy může docházet ke změnám jeho platnosti.

Volte nejnižší ceny na trhu

Proč platit za nářadí a sortiment do domu více než musíte? BauMax leták je zárukou toho, že vybrané produkty získáte za ty nejnižší ceny na trhu. Ať už sháníte sanitární techniku, garnyže, střešní krytinu, výrobky ze dřeva, topné systémy a mnohé jiné. Leták BauMax je zárukou toho, že vám nic v akci neunikne.

Věrnostní program a zboží až do domu

Lákavý BauMax leták online není tím jediným, co můžete u tohoto prodejce získat. Pokud u něj nakupujete pravidelně, přijde vám vhod BauMax karta, s níž lze obdržet další bonusy a slevy navíc. Velice příjemná je také doprava objednaného zboží až domů, a to obvykle do 24 hodin. BauMax leták se vám stane zdrojem výhodných produktů. V internetovém obchodu BauMax zjistíte tipy na pracovní postupy a už nic vám nebude stát v realizaci vysněného stavebního díla.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.