Billa letákLogo

Akční leták Billa od 1.7.2020 do 7.7.2020 – stránka 7 z 20

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 7.7.2020
Zobrazit aktuální leták Billa

Billa leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Billa leták

Nakupujte jen ty nejčerstvější potraviny za skvělou cenu. Takové možnosti vám nabízí obchodní řetězce Billa, které jsou v České republice provozovány od roku 1991. V dnešní době na ně můžete narazit v každém větším městě a potěší vás určitě i jejich otevírací doba. Ta je povětšinou do 21 hodin.

Billa leták

Široká nabídka produktů prochází jednou týdně slevovou mašinérií, o které se dozvíte prostřednictvím letáku. Pokud vám z nějakého důvodu nechodí do poštovní schránky nebo chcete zvolit komfortnější cestu, máme pro vás tip. Využijte Billa leták online. Ten si zde přečtete kdykoliv a odkudkoliv. Nový Billa leták je k dispozici jednou týdně, a to vždy s platností od středy do úterý. Kromě základního letáku si přijdete na mnohé další. Billa vydává i řadu speciálních a tematických letáků, jenž jsou k dispozici také v elektronické podobě.

To nejlepší pro mě

Název podtitulku je jasně vypovídajícím mottem společnosti Billa. Na jednom jediném místě se vám dostanete nabídky širokého portfolia. Kromě potravin to bude drogistické zboží, krmivo pro zvířata a jiné. Všechny tyto výrobky pak s nízkou cenou prezentuje právě Billa leták online. Při nákupech máte navíc možnost sbírat Billa body, za které obdržíte Billa plyšáky nebo je proměníte za levnější zboží. Další příjemná úspora. Její zárukou je mimo jiné program s názvem Billa Bonus Club. Jeho součástí se může stát kdokoliv.

BIO kvalita na Billa letáku

Součástí Billa letáku jsou akční ceny libovolného sortimentu a mimo jiné také BIO potravin. Právě na nich si tento obchodní řetězec dlouhodobě zakládá. Jde o speciální značku „Naše Bio“. Na tomto místě už vám žádný Billa leták online neunikne a vy pokaždé nakoupíte výhodněji.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.