COOP letákLogo

Akční leták COOP od 8.4.2020 do 14.4.2020 – stránka 3 z 12

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 14.4.2020
Zobrazit aktuální leták COOP

COOP leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


COOP leták

COOP leták

COOP nebo také Jednota je označení spotřebního družstva, které funguje na území České republiky od roku 1994. Jeho hlavní náplní je zásobovat prodejny spotřebním zbožím všeho druhu. Primárně jde o maloobchodní sítě. COOP provozuje několik typů specifických obchodů. Jsou jimi COOP Diskont, COOP Terno, COOP Tuty, Konzum a další.

COOP leták online

Pokud chcete v COOP prodejnách nakupovat za výhodné ceny, měli byste odebírat COOP leták. Jestliže se nic takového ve vašich poštovních schránkách neobjevuje nebo jej jednoduše chcete mít neustále při sobě, začněte využívat COOP leták online. Jeho nespornou výhodou je fakt, že je v elektronické podobě. A právě zde jej naleznete. COOP leták vychází jednou za čtrnáct dní. Jeho platnost je od středy do úterý.

Slevy nejrůznějšího druhu

Za výrazem COOP leták online se však neskrývá pouze jeden leták, jak by si mohl, kdo myslet. Akční nabídky jsou prezentovány ve vícero podobách. Jde o to, co přesně vás zajímá nebo v jakém kraji žijete. Základem všeho je leták zvaný COOP Super Cena. S přihlédnutím k ročnímu období vychází COOP Hity Sezóny. Online letáky, jenž tu máte vždy po ruce a v aktuální verzi. Tím vším vaše zlevněné nákupy v COOP prodejnách končit nemusí. Velice často jsou tímto družstvem připravovány také regionální akce. Třeba pro Středočeský, Západočeský, Východočeský nebo Jihočeský region. I takovou může mít podobu COOP leták online, s nímž vám neunikne žádná cenově výhodná nabídka.

Vlastní značka COOP

Jako pravidelní zákazníci prodejen COOP můžete zakoupit i vlastní značky tohoto družstva. Tou základní je COOP Klasik. Nejširší zastoupení má v tomto směru COOP Standard. Speciální řadu představuje COOP Jistoty a na luxusní výrobky narazíte pod značkou COOP Premium. Tak neváhejte a začtěte se do online letáku COOP.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.