Electro World letákLogo

Akční leták Electro World od 30.10.2019 do 4.12.2019 – stránka 34 z 40

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 4.12.2019
Zobrazit aktuální leták Electro World

Electro World leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Electro World leták

Electro World leták

Electro World se řadí mezi přední prodejce v oblasti elektroniky na české scéně. Na trh vstoupil v roce 2002 a v poslední době se může prezentovat již 19 pobočkami po celém území České republiky a 32 pobočkami na Slovensku. A právě tento prodejce elektroniky nabízí svým zákazníkům Electro World leták, v němž je možné najít slevy libovolných výší.

Electro World leták online

I společnost Electro World chce nabídnout svým klientům něco výjimečného a levnějšího, což provádí s pomocí pravidelně vydávaných letáků. Každý měsíc vychází jeden, který bohužel neskončí ve všech poštovních schránkách. Jestliže je to i váš případ, nezoufejte. Přečtěte si Electro World letá online. Ten naleznete právě zde v jeho aktuální podobě. Vyměňte papír za elektronickou formu letáku a žádnou slevu už nikdy neprošvihnete.

Slevy na různé zboží

Electro World leták online pokrývá svým rozsahem naprosto všechen sortiment nabízený touto společností. Jeho platnost je celorepubliková, takže pro zvýhodněné zboží se můžete vydat do libovolné prodejny. Většina prezentovaných akcí se vztahuje na televizory, fotoaparáty, mobilní telefony, počítače a velké spotřebiče. Typickými příklady jsou pračky, ledničky, myčky nádobí, mrazničky a jiné. Online leták Electro World je i plný drobnější elektroniky, jakou tvoří primárně kávovary, vysavače a podobně. Speciální skupinu zlevněných výrobků zahrnují věci pro zahradu a dům, včetně dnes poměrně populární Smart Home neboli chytré domácnosti.

Akční slevy až 50 % na elektroniku v Electro World

Pokud si tu budete hlídat aktuální Electro World leták online, pak si buďte jisti, že vám neutečou ani vysoké slevy kolem 50 %. A to už je pořádná sleva. Ušetřit můžete také díky tomu, že si zřídíte věrnostní kartu Electro World, v rámci níž obdržíte část z ceny zakoupeného zboží zpět na věrnostní účet. Electro World leták je zkrátka cestou do světa levné a kvalitní elektroniky.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.